Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak nepříjemné to asi bude, ale s tím, co dokáže udělat např. ten pastiňák či třemdava se to srovnat nedá. Už jsem to sem dávala na jinou diskusi, ale obrovské puchýře po celých stehnech, které se chovají jako klasická popálenina, jen a naštěstí, tohle místo té pekelné bolesti při spálenině jen pekelně svědí. Ale stejně to puchýřuje, praská, mokvá a trvá to nechutně dlouho, minimálně měsíc, než se to vyhojí alespoň do strupů. Jizvy byly viditelné dva roky. Letos se mi povedlo jen na asi pěti menších místech, na nohách i na rukách. Muž se mi směje, že vypadám, jako bych se vrátila někde z válečné mise. Tohle je jen začátek, první dny. Zpuchýřuje všechno, do té doby jen červené, puchýře jak balony.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika