žlutá růže



Galileo - (1) - 64.12 (?)
5.12.2022 16:48

dobrý večersmiley potřeboval bych poradit.Hledám nějakou sytě žlutou nebo zlatožlutou růží, plnokvětou, keřovou, vhodnou k řezu. Vonět nemusí ale měla by bít odolná a dlouho kvést. Nějaké jsem si už našel, jako třeba Candlelight, Fresia, Golden celebration, Gold reef, The poest wife. Jenom mi vadí že většině žlutě kvetoucím růží ta barva postubě bledne a pak jsou na té rostliné v podstaté dvě odstíny žluté tak by mě jenom zajímalo jestli nejsou nějaké růže kterým ta sytě žlutá barva vydrží dokud neodkvetou.

předem děkuji za odpověď.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 132.221 (?), 17.7.2008 18:01, zobrazeno: 4555x

Chtěla bych doplnit záhonek velkokvětých růží o žlutou barvu. Může mi někdo doporučit /z vlastní zkušenosti/ čistě žlutou růži /může být i kombinace žluté a oranžové nebo bílé/, která voní a zároveň dobře opakuje kvetení nebo má dlouhou dobu kvetení. Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 91.57 (?), 22.7.2008 0:36

Pěkná žlutá je Anni Daneke, klasická smetanovo/žluto/růžová Gloria Dei, trocho do oranžova voňavá Remy Martin...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Galileo - (1) - 64.12 (?), 5.12.2022 16:48

dobrý večersmiley potřeboval bych poradit.Hledám nějakou sytě žlutou nebo zlatožlutou růží, plnokvětou, keřovou, vhodnou k řezu. Vonět nemusí ale měla by bít odolná a dlouho kvést. Nějaké jsem si už našel, jako třeba Candlelight, Fresia, Golden celebration, Gold reef, The poest wife. Jenom mi vadí že většině žlutě kvetoucím růží ta barva postubě bledne a pak jsou na té rostliné v podstaté dvě odstíny žluté tak by mě jenom zajímalo jestli nejsou nějaké růže kterým ta sytě žlutá barva vydrží dokud neodkvetou.

předem děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 248.91 (?), 5.12.2022 22:29

Podívejte se na ruze.wi, tam si určitě vyberete wink   Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 9.142 (?), 6.12.2022 9:18

Barva se postupně mění u všech růží. Příroda není na vypínač, zapnu a mám žlutou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika