Jakou růží ke Giardině



host - 207.103 (?)
6.8.2009 19:17

Jano, pokud vaše růže není plnokvětá, pak to určitě není Giardina, bohužel.

K růžové by šla např. bílá, ale to je spíš věc osobního vkusu. Na vašem místě bych navštívila nějakou růžovou školku a tam si vybrala podle barvy a tvaru květů.

Zuzana V.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 131.43 (?), 4.8.2009 15:33, zobrazeno: 3771x

Dobrý den, prosím o radu jakou popínavou růži přidat na druhou stranu oblouku. Už je tam od jara růže Giardina. Alespoň doufám, že je to ona. Koupila jsem ji na jaře v Hornbachu a barvou snad odpovídá, i když težko soudit podle jedné fotky. Květy ale nejsou vůbec plnokvěté.  Jana

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 207.103 (?), 6.8.2009 19:17

Jano, pokud vaše růže není plnokvětá, pak to určitě není Giardina, bohužel.

K růžové by šla např. bílá, ale to je spíš věc osobního vkusu. Na vašem místě bych navštívila nějakou růžovou školku a tam si vybrala podle barvy a tvaru květů.

Zuzana V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 131.43 (?), 7.8.2009 8:29

Už jsem to zjistila taky, určitě to není ona. Zkusím to reklamovat, měla certifikát, koupila jsem ještě Ascot a ta je určitě v pořádku. Nechala jsem se zlákat ale teď už budu všechny růže kupovat v zahradnictvích vyjde to levněji a mám jistotu. Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika