Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Take by mne zajimal ten postrik mlekem, nikdy jsem o tom neslysela. Jak to provadite? Jak casto provadite postrik - preventivne nebo jen pri vyskytu, redite mleko, strikate ruze rano nebo vecer?

Sama spadlim nemam zkusenosti, nikdy jsem to na ruzich nemela a to mam sedmdesat ruzi, ale letos mi prisly postou dve ruze Bottero, ktere na sobe mely takove jako bile mapy. Ted krasne rostou, maji velke vyhony, ale na spodnich listech novych vyhonu se opet objevuji zminene mapy, strikala jsem to fungicidem, ale moc to nepomohlo, tak jsem ty napadene listy obrala a znovu vse postrikala. Jinak je ruze velice pekna, robustni ma prekrasne nove listy, leskle tmavocervene a zene do poupat, ma to jen na par listech. Jana

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika