Škůdce nemoc?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
            
host - 248.192 (?) 
26.6.2023 22:06

Mrkněte se na  "eutypové odumírání révy vinné" na agromanuálu, připadá mi to podobné, ale odkaz sem nelze vložit...           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
host - 81.144 (?), 26.6.2023 22:49
Odumírání spojení s nemocemi kmínku? Taky možnost hlavně v případě provádění řezu v nevhodnou dobu a nebo špatným vedením. Réva nezaceluje rány, proto kmínek já osobně nevychovávám řezem nožem, ale pouze vylamuju podrost za zelena. Biegler
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 81.144 (?), 26.6.2023 22:32
Pane Mičurine, z toho co mám ruzně načteno a pokud tam nemáte vlnovníka a nebo halčivce bych řekl, že je keř namrznutý v dusledku napadení sviluškama v lonském roce, pokud tím exnul myslíte ten celkový pohled. Všechny tři tyto breberky oslabují keř a pupeny, dřevo špatně vyzrává a výhony špatně rostou, (Vertimec, Karathane, Nissorun). I plísen révová oslabuje keř a zhoršuje přezimování. S révokazem nemám zkušenosti, ale mají na něj zabírat postřiky na mandelinku bramborovou. Biegler
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 91.196 (?), 27.6.2023 7:24

Nejsou možnou příčinou ty bílé pásky-zaškrcení? SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 27.6.2023 11:27

Paní Lído děkuji za odkaz.Vy jste na to kápla.Obrázek tam sice není ale popis přesně sedí na pozvolné propukání choroby a její příznaky.Zároveň děkuji všem kteří se vyjádřily bez nenávisti a nálepkování jako ten přivětivý pán 61.249.

Ještě se zeptám, může mě někdo potvrdit zda také zaregistroval změnu velikosti fotek z obrazových příloh?Chci vyloučit moje pochybení.Díky.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 81.144 (?), 27.6.2023 16:02
Pane Mičurine, já fotky dávat nemám jak, vyjádřit se k tomu nemohu. Ale jsem zvědavý na fotku kterou přidáte, až ten postižený keř vykopete a přeříznete kmínek, jestli na těch fotkách to postižení půjde poznat. Biegler
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika