Sazenice révy nerostou



host - 59.228 (?)
10.6.2008 12:06

Take jsem letos vysadil 6 sazenic od p. Jonase z Kolina, ujmuly se vsechny, ale je fakt ze nektere rostou jako z vody Ajvaz, Dora a nekterym se moc nechce, napr. Rubance a Dacnyj. Po dukladnem vikendovem destiku to je jiz lepsi, Roman.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 75.136 (?), 6.6.2008 16:03

Já jsem před několika lety kupoval v Droždíně. Z osmi sazenic nevzcházely dvě /měl jsem na nich kopeček atd./ V polovině června jsem se v Droždíně ptal, co s tím, a oni mi odpověděli, že vyraší. No, nakonec jsem udělal ty skleníčky z PETky a vyrašily do čtrnácti dnů. Jestli ten kopeček není na "oslabenou" sazenici moc velká překážka. Vlastně nemá světlo, nové letorůstky nemohou asimilovat a živin v kořenech má už taky málo. PETku je pak dobré sundat za podmračeného počasí, aby listy nespálilo slunce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 168.167 (?), 10.6.2008 11:09

Dačnyj se dnes začíná probouzet,  jedno očko se zvětšuje.

Před třemi týdny se mi podařilo při sekání trávy useknout asi sedmiletý keř, naštěstí pravokořenný. Teď, po třech týdnech,  má nový výhon asi půl metru dlouhý, s nasazenými hrozny... příroda je mocná

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 59.228 (?), 10.6.2008 12:06

Take jsem letos vysadil 6 sazenic od p. Jonase z Kolina, ujmuly se vsechny, ale je fakt ze nektere rostou jako z vody Ajvaz, Dora a nekterym se moc nechce, napr. Rubance a Dacnyj. Po dukladnem vikendovem destiku to je jiz lepsi, Roman.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika