Líška a hrozno🍇



KORZÁR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (226) - 102.252 (?) 
5.9.2023 19:04, zobrazeno: 805x

Další priateľ z Bosny dal príspevok a video na facb. kde mu vnoci niečo zjedlo hrozno viac dni po sebe, nevedel ako chytiť zlodeja nainštaloval kameru a zo zlodeja sa vykluli dve líšky, ktoré rozkúsali ochrané sieťky proti škodcom osám, sršnom a potom maškrtili.

Líšky a hrozno
Líšky a hrozno





Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 213.137 (?), 6.9.2023 0:28

Já jsem nedávno pod révu odložil do trávy před večerem pár Wiliamsových hrušek, zapoměl jsem, ráno jsem přišel už tam nebyly, ani zbytky vůbec nic zmizly, kuna chodí pravidelně kolem, že by je odnesla, ještě je ve hře kočka, ježek, kosheart? MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 81.144 (?), 6.9.2023 6:10
Já dal hrušky pod révu do malého kbelíčku jako lákač sršnů, nic nezmizelo, ale nyní už jsou na srajdu. Biegler
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 213.137 (?), 12.9.2023 9:59

Dal jsem do lapáků z PET pivo, sladkou šťávu s cukrem, i rozmačkané hrozny nahryzané od vos, a vosy si jich vůbec nevšímají a létají na hrozny - ještě nejsou zralé k utržení, některé hrozny se částečně podařilo zachránit až pytlíkama.

A co se hrušek týká, tak mi na ně chodí opravdu kuna, u sousedů kde kuna bydlí si teď zapoměla na zemi hrušku co si tam přinesla, na to samé místo si normálně tahá slepice. Na foto je ta hruška odnesená kunou, ty díry nejsou vyhryzané ale slupka dovnitř protlačená po zubech.

Takže ta trocha ovoce co zbyla většinou ještě nezralé ničí obaleči, moniliová hniloba, vosy, sršně, mravenci, ptáci, masožravé kuny, lišky? MH

Hruška odnesená kunou
Hruška odnesená kunou
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika