Letos zasazene sazenicky



host - 42.149 (?)
5.5.2010 18:45

Vážení když to tak všechno čtu... odrazuje mně pěstovat révu..i když jsem nedávno náhodou dostala pár řízku zasadila jsem ji k plotu..křížem 2 do jednoho důlku a dál fakt nevím podle diskuzi je to složité možná se mi to jen zdá,,,,nebudu to tak brát vážne a bude i /uroda zdravím pěstitele

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 186.98 (?), 18.8.2009 9:51

Já nemám stále drátěnku, všude tam kde jsou rostliny vína a dle mého jde o to, abyste zakrátilvýhon nejméně kousek za délkou budoucího ohnutého výhonu. Vemte si 60 cm výšku k prvnímu drátu pak něco co povede vodorovně, a za touto délkou to klidně můžete zaštípnout. Dle mého to je dostačující. To co pak znovu obrazí se dá zaštípnout znovu...

Karlos.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 42.149 (?), 5.5.2010 18:45

Vážení když to tak všechno čtu... odrazuje mně pěstovat révu..i když jsem nedávno náhodou dostala pár řízku zasadila jsem ji k plotu..křížem 2 do jednoho důlku a dál fakt nevím podle diskuzi je to složité možná se mi to jen zdá,,,,nebudu to tak brát vážne a bude i /uroda zdravím pěstitele

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika