Koupe domecku i s revou



Georg Black - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (331) - 38.186 (?)
12.5.2014 7:47

Osobně bych postříkal jendou před květem a a jednou po květu proti plísni/padlí. Na obou bych provedl podlom. Tedy ji trochu odhustit. Zejména foto jedna PH roh. Tam kde roste více výhonů z jednoho místa nechat jen jeden a pak dle potřeby probrat. Zahuštěná místa těžko prosychají a zvyšuje se možnost infekce. Pěstované je to na kordony tedy zimní řez na 2 očka.

Ad 2) to budou mladší sazenice. Tipuji do 5-7 let. Mají ale hrozně tenké kmínky. tu pravou vych navedl na tu dřevěnou boudu a tu levou na zeď u tý elvý je možno si vybrat i způsob pěstování RH or taky kordony. Rozhodně nechat méně letorostů ať trochu posílí kmínek.

Toť můj osobní názor. Ostatní jistě přidají své a třeba lepší.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Pita - (26) - 168.53 (?), 11.5.2014 15:36, zobrazeno: 2124x

Dobry den,

pred nedavnem jsem koupil domecek u ktereho na zahrade roste reva. nevim co je to za odrudu, ani nic o ni. kdyz jsem prestal delat prace na domecku, zacala mne zajimat zahradka a co na ni. jsou na ni dve mista s revou a ja bych se rad zdejsiho osazenstva zeptal co s ni. procetl jsem tady par stran diskuze, v rychlosti precetl dokument, ktery je tu na stazeni (kratochvil) a pochopil jsem z toho pouze to, ze mam vylamat vsechny neplodne vyhony. je to tak? nemam jeste necim postrikat? dekuji za vsechny podnetne rady.

reva 1
reva 1
reva 2
reva 2
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Georg Black - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (331) - 38.186 (?), 12.5.2014 7:47

Osobně bych postříkal jendou před květem a a jednou po květu proti plísni/padlí. Na obou bych provedl podlom. Tedy ji trochu odhustit. Zejména foto jedna PH roh. Tam kde roste více výhonů z jednoho místa nechat jen jeden a pak dle potřeby probrat. Zahuštěná místa těžko prosychají a zvyšuje se možnost infekce. Pěstované je to na kordony tedy zimní řez na 2 očka.

Ad 2) to budou mladší sazenice. Tipuji do 5-7 let. Mají ale hrozně tenké kmínky. tu pravou vych navedl na tu dřevěnou boudu a tu levou na zeď u tý elvý je možno si vybrat i způsob pěstování RH or taky kordony. Rozhodně nechat méně letorostů ať trochu posílí kmínek.

Toť můj osobní názor. Ostatní jistě přidají své a třeba lepší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika