Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Réva vinná > Hrozen a zmněněné bobulky

Hrozen a zmněněné bobulky

host - xxx.xxx.168.143 (?)
31.7.2020 22:09

V tuto dobu bývají bobulky silně poškožené oidiem /případně peronosporou/, jistě jste nestříkala.

Takže si najděte toto téma a příští rok se snažte dodržet kuchařku. I odolnější odrůdy potřebují zpravidla 2 postřiky po odkvětu.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty

host - xxx.xxx.109.108 (?), 31.7.2020 16:49
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Opět jeden laik.Nevím co mám za odrůdu, mám jen jednu sazenici 2.rok.Ošetřuji, vylamuji, zakracuji.Ale nyní na hroznech-bobulky hustě, vypadají bohatě co do počtu bobulí, se objevují bobulky ztmavlé a sušší.Do zrání má ještě daleko, ale mám obavy, aby se to nerozšiřovalo.Jinak porost vypadá dobře, jen některé listy jakoby červenají.Prosím o radu, co a jak.Fotky neumím vkládat.Děkuji za pochopení a radu.Markéta.

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.168.143 (?), 31.7.2020 22:09
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

V tuto dobu bývají bobulky silně poškožené oidiem /případně peronosporou/, jistě jste nestříkala.

Takže si najděte toto téma a příští rok se snažte dodržet kuchařku. I odolnější odrůdy potřebují zpravidla 2 postřiky po odkvětu.

Připojit reakci
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Chov pstruhov8.8.2020
Literatúra - hydina6.8.2020
Literatúra - hydina6.8.2020
Literatúra - hydina5.8.2020
Chov pstruhov4.8.2020
Chov pstruhov4.8.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů