Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den,

Chci si na zahrade nasadit par hlav revy, a tak bych se rad zeptal co doporucujete pri mych moznostech/pozadavcich.

Stanoviste:

- jizni svah (220mnm), tezsi, spise jilovita puda na vapnitem podkladu (myslim, ze ricni naplavenina). V lete horka a spise sucho (poslednich par let), v zime ale take muzou byt docela mrazy.

- cca 7m, tri kuly (prostredni v pulce), cca 2m vysoke.

Ucel je jak jidlo, tak mostovani. Revu bych radeji spise odolnou. Idealne neco bileho + neco ruzoveho.

Myslel jsem, ze bych tam dal 4 hlavy (neco jako 80cm od stloupku, 180cm od sebe, 80cm, ale to si rad necham poradit), neco jako 2xSolaris jako ranne, 1xHibernal jako pozdni a neco ruzoveho?

Ruzova by se mi zamlouvala Palava (i kdyz na tom s tou odolnosti neni uplne suprove). Teplotne by to dle mne slo, pudne asi take, ale nevim jak moc velke kere tvori a jak bych mel delat vedeni..

Tak si necham poradiit a rici ze je to uplna blbost ;)

Diky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika