Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, neporadím ale líbí se i váš nápad. Jen jestli jsem to pochopila, na šířce nějakých 12metrů budete mít konstrukci z nerezové oceli z trubek? Samonosnou protože nechcete vrtat v horních částech do poliše? Nebude to příšerně těžké a složité (konstrukčne?)..  Já mám ve skleníku samostatnou samonosnou konstrukci z hliníkových u-profulů na sádroš, vždy dva svrtané proti sobě do "harnaté trubky", je s tím jednoduchá práce, nosnost na mých 4metrech délky je perfektní a cenově myslím k nerezu to nebude extrém..  Ukotvení nemám do betonu ale stojí "na lyžích" a i přesto když se na nejvyšší "trám" zavěsí stokilový chlap tak se ani nehne. Nevím jak by se hliník choval venku, nějaké ukotvení by to chtělo, ale u mě vlhkost i dvacetistupňový mráz a v létě padesátistupňový hic snáší dobře.

Sáša

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika