Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám problém Bredíku. Vedle sebe mám tři,,Mopry", loni chytly nějakou nemoc, vyrostly výhony asi 30cm a pak se růst zarazil. Na listech byly skvrny a ty skvrny pak uschly a z listu vypadly. Letos to má jen jeden keř ale se bojim že se to přenese i na ty dva vedle. Postříkal jsem to zatím Kuprikolem, víc zatím nevím. Keř vypadá jako opožděný keř, je prostě pozadu, fleky na listech zatím nejsou. Jsou keře staré asi 20 let. Nic nevím, sháním všude informace, všude jen reklamy a dozvěděl jsem se dokonce něco o kapavce.  Nevíš něco o těch skvrnách na listech a zaražením růstu? Poraďíš?? Zatím budu zkoušet i jiné postřiky, snad na to příjdu. Fotky sem neumím poslat, neumím to. čau.yes

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika