Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím Vás. Na Vysočině nepravidelně již třetí noc jsou mrazy od -1 do -3,5 stupně. Letos se mi podařilo dokončit zadešťování vinice a chci i sadu. I opěvované zadešťování má své plusy i mínusy. Musíte začít s zadeštováním dříve než poklesne teplota pod cca  +1stupeň Celsia a nekončit dříve než je cca +1 až 2 stupně. To znamená pokud nemáte automatiku na otevření přívodu vody spojenou s teploměrem ve vinici (což nemám) musíte stále hlídat po hodině teploměr. Při posledním zadešťováním z 25.4. na 26.4. jsem to podcenil a již v 22,30 hod byla teplota pod +-0 stupňů. Vinice to ještě vydržela, ale jabloně které mají lístky a pupeny květů mi zadeštění (mrznoucí vody na listech) silně popálilo. Dnes a zítra mají přijít další mrazy cca -3 stupně. Takže budu hlídat. Tož uvidím...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika