Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

objednával jsem vícekrát vinnou révu na dobírku, od různých prodejců. Zatíco od prodejce z Kladrub, byla réva dobře zabalená, odeslaná ve vhodném termínu s avízem den před odesláním, odrůdy správně popsané, včetně uvedení podnože a vždy se mi ujala, u prodejce od Kolína se mi ujala jen menší část sazenic a místo objednaných odrůd jsem dostal jiné. U prodejce ze Šilheřovic jsem byl spokojen s kvalitou sazenic až na to, že nebyla uvedena podnož. U prodejce z Bílovic byla špatná kvalita sazenic (ujalo se mi jich méně než 50%), navíc podnože také nebyly uvedeny. V marketech typu Dům a zahrada, u Starkla a pod., je sice označení v pořádku, kvalitu sazenic vidím, ale výběr je nepatrný a ceny přehnané. Takže pokud to je trochu možné, dal bych přednost osobnímu nákupu v zahraničních révových školkách. Zdraví jenamatér.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika