Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane host 31,231.Píšete jak nesprávně pěstujeme pravokořenné sazenice vinné révy, rád bych věděl jak se dá správně vypěstovat pravokořennou sazenici.Pokud si chci za stodolou, jak asi tato diskuze vznikla, tak jak se dá tato sazenice vypěstovat správnět?Myslím že vetší čuňárnou je když si objednám několik roubovanců cca za 250 kč za kus se mi ujme jen 50% pak nepadají jenom ti čuníci ale i ostřejší slova.Ještě k těm AMI podnožím.Dělal jsem 2 roky na Ukrajině.Roubovanci na UK podnožích nemají konkurenci.Měli bychom se dívat i tímto směrem.Pokud se týče ohrožení vinohradů pár pravokořenýma hlavama tak vás ujištuji pane 31,231Když už jsme Vás za dobu 45 let co je sázím nepoložili tak asi to není tak hrozné jak tvrdíte.Jsem zahradkářem už skoro 50 let, moje sousedka mi zaneplešuje zahradu už skoro 20 let ani obecní úřad s ní neudělal pořádek, tak asi ani Ty neuděláš s pravokořeňákáma cajk.Hodně štěstí přeji OK vinařům i Pravokořeňákům! Děda Hary

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika