Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jsem ráda, že se vůbec někdo na můj dotaz ozval :)

Půda je docela dobrá, dá se říct orná... neumím to blíže specifikovat. Není to jíl...

Lokalita je okres Frýdek-Místek, obec Hnojník.

Jedná se mi právě o tu zahradu dole za domem. Nechceme tam nic stavět, takže zahrada zůstane "volná". Moje představa je jak se píše v druhém příspěvku - oddělit zahradu od kolejí. Manžel tam vysadil asi 25 ks jehličnanů - jedličky a smrky, s čímž teda moc nesouhlasím, nechci tam mít les! smiley  Myslela jsem spíš nějakou vrbu (ještě před kolejemi, hned za pozemkem teče malý potůček) a prostě udělat to trochu pestřejší... ale to už je pak další krok. Nejprve bych právě chtěla nějak srovnat terén... ale taky ještě nemáme udělaný plot. Ještě vkládám nákres zahrady, kde jsou zakreslené i další stavby, které zatím nejsou hotové. Ale nic více tam stát nebude... Nákres je zatím spíš taková zkouška :)  ale je tam vidět kde budou v bůdoucnu stát nějaké stavby a tím pádem místa, kde bude zahrada.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika