pes hrabe na zahradě



host - 165.197 (?)
4.8.2006 14:02

To co popisujete je prostě normální lovecký pud psa hodný pro vaše plemeno. Pokud navíc máte na zahradě větší množství hrabošů je tím více zesílen.

-buď zkuste zredukovat množství hlodavců na zahradě

- nebo důsledným zakazováním této činnosti od všech členů domácnosti psa vycvičíte, je ale opravdu potřeba důslednost a neudělování vyjímek. Zprvu psa pouštějte na zahradu jen za vaší přítomnosti a později až tuto činnost přestane před vámi dělat můžete zkusit i pobyt psa venku bez vás. Věřte mě, že je to jen další cvik, kterého psa naučíte.

Alena Stiborková, maj. chov. stanice

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 60.47 (?), 4.8.2006 11:50, zobrazeno: 39941x

Máme 2letého zlatého retrívra, který hrabe na zahradě hlavně když jsme tam s ním. Nepomáhá  zatím nic.Můžeme mi někdo poradit účinný prostředek, kromě toho, že mám psa uvázat.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 165.197 (?), 4.8.2006 14:02

To co popisujete je prostě normální lovecký pud psa hodný pro vaše plemeno. Pokud navíc máte na zahradě větší množství hrabošů je tím více zesílen.

-buď zkuste zredukovat množství hlodavců na zahradě

- nebo důsledným zakazováním této činnosti od všech členů domácnosti psa vycvičíte, je ale opravdu potřeba důslednost a neudělování vyjímek. Zprvu psa pouštějte na zahradu jen za vaší přítomnosti a později až tuto činnost přestane před vámi dělat můžete zkusit i pobyt psa venku bez vás. Věřte mě, že je to jen další cvik, kterého psa naučíte.

Alena Stiborková, maj. chov. stanice

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 113.14 (?), 6.8.2006 10:04
Mám obdobný problém, psa jsme sice v naší přítomnosti hrabat odnaučili, ale hrabe když je na zahradě sám. Zkoušela jsem různé odpuzovače psů, ale nepomohly.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 197.226 (?), 17.8.2006 10:10

Chtěla jsem se zeptat jaké odpuzovače psů existují, kolik asi stojí a kde se dají koupit. Máme otevřenou předzahrádku a na ní nový trávník a když se tam nějaká fenka vymočí, tak je tam okamžitě vypálený flek a dlouho trvá než na tomto místě tráva opět naroste. Jde především o feny.

Děkuji Klára

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 113.14 (?), 18.8.2006 21:17
Mají je v Obi, Hornbachu..., sehnala jsem ho i v zahradnictví. Existují ve spreji, jako gel nebo granulát a stojí od 100 Kč výš, ale nám moc nezabraly.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 30.14 (?), 19.4.2010 15:43

prosím o radu mám 2 letou fenku křížence ovčáka a labradora už druhý den pořád knučí je najedená má vodu hážují kuličku u toho taky knučí pak je cvilku klid a zase knučí a hrabe pod sebou díru nevim jak je to možné nebo co sní může být prosí poraďte děkuji Hanka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
pege - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (51) - 38.2 (?), 20.4.2010 20:12

Náš pes před asi 35-ti lety se takhle chladil (ve vyhrabané díře) taky knučel a během krátké doby šel do kytiček.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 142.117 (?), 21.4.2010 11:58

Co zkusit veterináře?:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 142.117 (?), 21.4.2010 11:57

Odpuzovače jsou dobré pro aplikaci ma jedno konkrétní místo, které psi stabilně očůravají (třeba sloupek), ale nedají se použít na celou předzahrádku, to nefunguje.:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 145.195 (?), 24.9.2010 18:59

hrabe protože se nudí a chce upoutat na sebe pozornost

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika