Mops



host - 248.111 (?)
25.1.2019 16:34

Na co se ptáte? Zkušenosti mám jen ty nejlepší.Je to veselá, hodná,přitom dost energická fenka.Miluju ji...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 168.140 (?), 24.1.2019 15:58, zobrazeno: 6611x

Jakém máte zkušenosti s fenkou Mopse?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.111 (?), 25.1.2019 16:34

Na co se ptáte? Zkušenosti mám jen ty nejlepší.Je to veselá, hodná,přitom dost energická fenka.Miluju ji...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 168.140 (?), 26.1.2019 10:25

Ptám se čím krmíte jak vychváváte-cvičíte je radší doma nebo venku na dvorku, jestli ho necháváte samotného doma atd

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 148.5 (?), 26.1.2019 19:26

Nemám mopse, ale je to pes jako každý jiný. Takže žere a vychovává se stejně, jako jiná společenská plemena. Co znamená vychovávat na dvorku? Pes musí poslouchat všude, výchova je součástí běžné komunikace se psem. Mám také plemeno, které se drilově necvičí, ale vychovaný pes být musí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 248.111 (?), 26.1.2019 19:34

Krmím ji granulemi, které považuji za nejlepší, na cenu nehledím, smočím je v čerstvém vývaru s kousíčky masa, má ráda tvaroh, jogurt,strouhanou mrkev, ovoce.Cvičím ji tam kde zrovna jsme, je pořád se mnou.Vím, že mopsíci obecně nejsou rádi sami a řídím se tím, beru ji všude sebou, jak to jde.Když jí řeknu, ať na mě počká doma, je hodná, chápe to, jde si do pelíšku a čeká.Mějte prosím na mysli, že mopsík je přilepený na páníčka ve dne v noci.

Na procházky chodíme dvakrát denně.

A podle mých zkušeností i literatury mospík moc cvičit nejde, není moc chytrý a je dost tvrdohlavý.Vůbec mi to nevadí, je to ten nejlepší parťák na světě(teda parťačka).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 148.5 (?), 27.1.2019 14:10

Ještě dodám, že tato malá plemena jsou hodně náchylná na špatné zuby, protože páníčci nějak mají pocit, že malý pes nemusí kousat. Takže bych doporučila stravu obohatit o kosti. Pokud pes není alergický na kuře, jsou dobrá třeba křidýlka(ty konce) nebo krky, zpočátku je můžete majznout paličkou, než se pejsek naučí pořádně kosti kousat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika