Antištěk - máte zkušenost?



pylorus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (113) - 153.234 (?)
22.10.2014 8:31

Docela vás lituji. Souseda s antištěkem bych hnal klackem. Co to vyřešit nějakou zástěnou, živým plotem? 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5   
host - 44.26 (?), 3.3.2010 15:17, zobrazeno: 199162x

Ráda bych věděla, jestli má někdo zkušenost s tzv. antištěkem, přístrojem, který na dálku reaguje na otravný štěkot psa v sousedství a vysílá SONO vlny. Uvažuju, že si zabukuju pokoj v Bohnicích, pokud tohle nebude fungovat Mám před okny dva šílené vlčáky s naprosto bezohlednými majiteli, štěkání je v podstatě nonstop. Už rok a půl Nic nepomáhá, sousedi se nechtějí vůbec bavit.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 7.56 (?), 3.3.2010 15:37

Základní informace a doporučení o všech námi prodávaných Antištěcích:

•Antištěk nebude fungovat, pokud je mezi psem a Antištěkem jakákoli překážka (plot, živý plot, zeď, dveře, okno...).
•Při rozhodování o vhodnosti použití Antištěku se ujistěte, že můžete umístit přístroj v doporučené vzdálenosti od pejska. Pokud je doporučená maximální vzdálenost 15 metrů, neočekávejte, že Antištěk bude fungovat na 40 metrů...

•Správné nastavení citlivosti je velmi důležité - příliš citlivý přístroj se bude aktivovat i na falešné podněty a mine se účinkem, málo citlivý nebude reagovat vůbec. Věnujte prosím nastavení citlivosti zvláštní pozornost!

•Při venkovním použití doporučujeme Antištěk zapínat jen v noci (pokud možno), kdy je štěkot psa pro člověka nejvíce nepříjemný a pro Antištěk nejjednodušší odlišit od ostatních zvuků.
•Antištěk není "vypínač" na psa. Antištěk je zařízení k tréningu a odnaučení psa bezdůvodně štěkat. A tréning chvíli trvá, u některého psa několik dní, u jiného několik týdnů.

Zařízení uschovejte taky před sousedem ať Vám antištěkač nezničí. Není zdarma.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 44.26 (?), 3.3.2010 15:46

Díky za příspěvek! O antištěku jsem si našla informací dost, mám už i vyhlídnutého prodejce (v USA), pokud by fungoval, nebudu litovat peněz a pár týdnů si na účinky hrozně ráda počkám.

Jenom bych ráda znala názor někoho, kdo už antištěk MÁ :-) Jak funguje (nebo ne), jak pes reaguje atd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 53.1 (?), 17.4.2010 21:08

rada schovat před sousedem, antištěk neni zadarmo je fakt super. Já mám problém z opačné strany. Mám psa NO, mezi mým a sousedový domem je jen můj 4metrový dvorek. Soused směrem na můj dvůr má několik oken, z jedno z těchto oken mého psa jako štěně provokovali a ted při jakémkoliv pohybu za tímto oknem na něj štěká, jen na toto okno a většinou jen když je otevřené. Soused si pořídil antištěk a vystavil ho z tohoto okna, tak mi řekněte jak se mám já branit. Mám psa vycvičeného aby mě hlídal, soused mi asi napomoc nepoběží. nechci aby byl pes trestán za to, že šteká na svém dvorku a hlídá, což samozřejmě bude i když bude štekat na něco jiného než to okno. nevěřím, že je to tak otravné já mam okna taky na ten dvůr a mě to neruší a když sousedi se při otevřeném okně nepohybují v té místnosti pes neštěká, mimochodem jedná se o koupelnu, takže vlastně slyšim močit souseda, který si to užívá při otevřeném okně a je pohoršen, že mu do toho muj pes zuřivě štěká.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 41.172 (?), 21.10.2014 16:36

V žádném případě nesmíte čímkoliv (zápachem, hlukem,emisemi) obtěžovat souseda a krátit ho na jeho právu na klidný odpočinek.Viz občanský zákoník.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
pylorus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (113) - 153.234 (?), 22.10.2014 8:31

Docela vás lituji. Souseda s antištěkem bych hnal klackem. Co to vyřešit nějakou zástěnou, živým plotem? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 19.216 (?), 3.3.2010 22:53

pes je pes a proto štěká kdyby uměl zpívat tak by vám třeba zapěl.Nechápu proč se lidé stěhují na vesnici když jim vadí zvířata.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 44.75 (?), 3.3.2010 23:50

Pane "hoste" na váš příspěvek lze reagovat jedině přáním, aby i vám pod okny trvale štěkali sousedovi psi. Pokud možno nějaké hřmotnější rasa. Možná půjdete příkladem a s chutí se díky tomu odstěhujete do města.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 184.52 (?), 13.11.2010 1:19

Pod našimi okny mají sousedi psa, který štěká, a to nepřeháním, 20 hodin denně i v noci. Spaní máme dobré, ale to nás budí už rok. Se sousedem se samozřejmě nemůžeme domluvit. Zavřou ho do stodoly jen když jim přijede vnučka s miminem, aby jí nerušil!!! Přeji každému, kdo se takové bezohlednosti zastává, aby si to zažil na vlastní kůži.  Ani se nejdou podívat proč ten pes štěká 6 hodin v jednom kuse.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 4.3.2010 7:13

Nevadí mi zvířata ale jejich štěkot a jejich hromádky. Nehledě na to že porušují zákony nebo obecní vyhlášky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika