Antištěk - máte zkušenost?



host - 56.55 (?)
7.6.2010 22:55
Toto je jen idiotská výmluva prasat (sorry, čuníci), teda lidí, líných po svém psisku uklízet. Kolik byste si těch košů po ulicích představoval, aby byly funkční. Neumím si představit, že byste po té, co váš pes vykoná na chodníku svoji potřebu, šel pro sáček ke koši třeba jen 50 metrů a pak zpátky (nehledě na to, že na frekventované ulici by to zatím dávno lidi rozšlapali). Teda i stometrové rozestupy jsou moc, takže padesát, třicet? Dokážete si představit tuto síť po všech ulicích, všech měst? Není sakra jednodušší, když si každý, kdo vycházíme se psem na ulici vezmeme do kapsy pár mikrotenových sáčků? Doma se jich přece válí spousta od pečiva, zeleniny..., stačí je mít prostě připravené vedle vodítka a pak se nemusíte blbě vymlouvat na chybějící sáčky na ulicích. Mám psy rád, ale každému pánečkovi, který po tom svém neuklízí, mám obrovskou chuť v tom vymáchat čumáček! Mirek
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
         
host - 73.236 (?), 4.3.2010 13:44

Zvířata zákony ani vyhlášky neporušují neb je neumějí přečíst.Možná kdyby číst uměla, dodržovala by je lépe než my.Zákony a vyhlášky porušují jejich majitelé a na ně by měla směřovat stížnost a eventuelní postih.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 8.115 (?), 26.4.2010 20:29

Haha, kdyby byly koše na psí odpad plné papírových pytlíků, do kterých se to uklízí, tak by si každý za psem uklidil... ale když je to půl roku prázdné... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 56.55 (?), 7.6.2010 22:55
Toto je jen idiotská výmluva prasat (sorry, čuníci), teda lidí, líných po svém psisku uklízet. Kolik byste si těch košů po ulicích představoval, aby byly funkční. Neumím si představit, že byste po té, co váš pes vykoná na chodníku svoji potřebu, šel pro sáček ke koši třeba jen 50 metrů a pak zpátky (nehledě na to, že na frekventované ulici by to zatím dávno lidi rozšlapali). Teda i stometrové rozestupy jsou moc, takže padesát, třicet? Dokážete si představit tuto síť po všech ulicích, všech měst? Není sakra jednodušší, když si každý, kdo vycházíme se psem na ulici vezmeme do kapsy pár mikrotenových sáčků? Doma se jich přece válí spousta od pečiva, zeleniny..., stačí je mít prostě připravené vedle vodítka a pak se nemusíte blbě vymlouvat na chybějící sáčky na ulicích. Mám psy rád, ale každému pánečkovi, který po tom svém neuklízí, mám obrovskou chuť v tom vymáchat čumáček! Mirek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 81.137 (?), 4.3.2010 14:14

Pro hosta 19.216:

zvířata mám ráda a na vesnici nebydlím, bydlím v Praze! Váš argument, že pes je pes, a proto štěká, je samozřejmě nesmysl. To je jako kdybych před sousedův dům postavila cirkulárku a nonstop řezala dřevo. Na jeho stížnost bych odvětila totéž co vy: pila je pila, a proto řeže!

Vždycky přece záleží, jak s věcí nebo se zvířetem majitel zachází/vycvičí. Mimochodem, totéž platí i o dětech. Děti jednoho z oněch dvou sousedů několik let zdatně soupeřily s řevem jejich psa. Ječely doslova od rána do večera, pouze s přestávkou na oběd. Sousedi v širokém okolí šíleli a nadávali. Mně jejich jekot taky vadil, ale nedá se to srovnat se psím řevem. Podotýkám, že jsem poměrně mladý člověk, žádný žapšklý důchodce, dítě mám taky, ale snažím se ho aspoň vychovat k ohleduplnosti vůči ostatním.

Myslím, že je na čase vytvořit nějakou legislativu týkající se obtěžování sousedů nevychovanými psy, a tam nepatří jenom výkaly, ale právě také hluk. Co je mi pak platná ultra tichá lednice, mrazák, pračka atd.?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 118.44 (?), 4.3.2010 18:57
Lidé jsou různí, já svojeho psa okřikuji když už to překročí rozumnou mez, musel bych to přece poslouchat i já.Ale někomu to asi nevadí ani mu to není blbý obtěžovat ostatní sousedy.Představte si ale že si uděláte nový plot, a na druhý den v něm máte díru od sousedova psa velikosti něm.ovčáka.Je to na infarkt a když to opravíte už je to vidět a nikdy to nebude jako nové a za tři dny je tam díra znova.Opravovat to nemá cenu protože nevíte kdy mu zase uteče, co si myslíte o takových chovatelích?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 81.137 (?), 5.3.2010 12:30

No, tihle "chovatelé" jsou ze stejného pytle jako ti moji sousedi. Požadujte od něho náhradu škody, zdokumentujte plot a vše nahlaste na policii. Prostě - otravujte ho stejně jako on prostřednictvím svého psa otravuje vás.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 118.44 (?), 5.3.2010 18:41
Máte pravdu, jsou to zvláštní chovatelé, každý by chtěl co největšího psa, ale nejsou schopni se postarat a nebo vychovat ani ratlíka, natož za něho nést odpovědnost.Pes ale není hračka která se dá po nabažení odložit do skříně a nechat napospas, pak trpí pes samotný a sousedé také, navíc takový hladový a nevychovaný pes může ublížit dětem i dospělým.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.216 (?), 12.3.2010 19:45

máte pravdu že pila je pila a pokud budu řezat v hodinách povolených obecním úřadem.tak at se vám to bude líbit nebo ne tak vám bude cirkulárka zpívat pod okny nekdo topí elektrikou nepotřebuje řezat dřevo a nekdo topí drevem a tak řeže, a jinak ještě k tomu antištěku podle mě je to trápení zvířat. pokud mám psa tak chci aby hlídal a štěkotem mě upozornil že mi chodí někdo okolo plotu a ne aby ho soused terorizoval nějakým antištěkem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 184.52 (?), 13.11.2010 1:27

Souhlasím s Vaším názorem. Sousedův pes řve téměř celý den i noc a sousedi dělají mrtvého brouka. Prostě neslyší. Když jsme ale my řezali 6 hodin v jednom kuse dřevo - podotýkám pouze ve dne ne v noci, tak se jim to nelíbilo. Prý je to slyšet. Pila je pila. Už uvažuji o tom, že si nahraji štěkot psa a budu to pouštět vždy, kdy sousedův pes štěká. Jsem zvědavá co na to řeknou. Pes je pes!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 17.26 (?), 22.10.2014 15:30

Psi bohužel neštěkají jen na vesnici. Bydlím v paneláku a v sousedním bytě štěká pes každý den od 8 do 18 hodin a to nepřetržitě!   Nemůžeme pokoj vůbec využívat, ani si sednout na balkon. Nechávají mu otevřené okno, aby měl čerstvý vzduch a sousedi si štěkání mohli vychutnat až dna. Naprostá bezohlednost!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika