Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, musím Vám říct - že obor Zahradnictví - který jste si zvolila - je úplně něco jiného než oba oba obory studijního programu Zahradní architektura... Je zcela jinak zaměřen a nejsou v něm praktické předměty jako Praktika I-x... (obor Management zahradních a krajinářských úprav) a Ateliéry I-x...(obor Zahradní a krajinářská architektura), kde se tvoří modelové projekty přímo ve škole (rozpočtování, projektová dokumentace, návrhy..) díky nimž je možné oba obory Zahradní architektury studovat oprávněně pouze jen prezenčně! Obor Zahradnictví se týká zahradnické výroby, výpěstků atd., ne navrhováním zahrad, kterého se týká tato diskuze. Kdysi jsem o tom hovořila se svou kamarádkou, která tento obor studovala a nechtěli jí na fakultě povolit bakalářskou práci v rámci navrhování zahrady v jednom nejmenovaném městě. Odůvodnili to tak, že studuje zcela jiný obor a měla by se zaměřit na téma, které se k jejímu oboru váže. Na jednu stranu to chápu - pak by nebyl rozdíl mezi zahradníkem, zahr.architektem a zahradním managerem:)))... A všichni by si fušovali do řemesla... K čemuž bohužel dochází často i dnes... Ale nebojte se - Zahradnictví navíc v kombinované formě není příliš obtížný obor, určitě ho zvládnete. Jen ta výuka v Lednici je dost nepraktická pro pracující, což jsem si jako student prezenčního studia mohla i já na vlastní kůži vyzkoušet:))) Přeji Vám hodně zdaru při studiu a pozor na některé profesory - ne vždy s nimi člověk vyjde v dobrém - profesoři na MZLU v Brně jsou vstřícnější. S pozdravem absolventka Managementu zahr. a kraj.úprav
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika