Příspěvky uživatele - 230.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení vajgélie, 5.6.2007
To s tou vodou je dobrý nápad, vyzkouším! Jinak na odběr a zakořeňování polodřevitých řízků je teď vhodný termín, doporučuji všem knížku V.Waltera: Rozmnožování okrasných stromů a keřů http://www.ibrazda.cz/detaily/Rozmnozovaniokrasstromu.htm Za ty... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 5.6.2007
A tak se chtě nechtě dostaneme do oblasti reklamy. Zahradnictví navštěvuji moc rád a nemůžu souhlasit s tím, že jsou všechna malá zahradnictví dobrá. Úroveň značně kolísá (a někdy se také mění). Týká se to nejen kvality výpěstků, ale i o péče o ně a... celý příspěvek >
Levandule, 4.6.2007
Mohu potvrdit, Lavandula stoechas ´Papillon´ vám vymrzne. Nechali jsme se zlákat krásnou rostlinou a ujišťováním prodavačky, škoda.
neznámá exotická rostlina, 4.6.2007
To jste mě dostal. Já bych to tipoval na nějakou mimózu, akácii (kdysi jsem něco podobného měl, pod názvem "citlivka", reagovala na dotek sevřením lístků a svěšením větviček). To, že semena pochází ze Sierry Leone nemusí být směrodatné,... celý příspěvek >
Mravenci řádí u tují, na skalce, 31.5.2007
Nezbývá, než chemická válka. Pokud si udělají mraveniště přímo v kořenech túje, jsou s to ji zničit (moje zkušenost, červení hajzlíci). Slyšel jsem (ale zatím nezkusil) nasypat jim za suchého počasí moučkový cukr. Že si s ním zapatlají dýchcí úsrtojí... celý příspěvek >
Aloe vera, 31.5.2007
Na těchto dopručených stránkách mě dostal příspěvek - nemůžu než citovat: "ja miesam aloe vera z vodkou a pijem denne jeden liter roztoku a je mi fajn"
Šáchor - suché konce listů, 31.5.2007
Šáchor může klidně stát ve vodě (nejen zalévat), občas ho mírně přihnojte libovolným hnojivem. Zvlášť oschlá stébla klidně odstřihněte (ponořená do sklenice s vodou  "hlavou vzhůru" brzy vytvoří novou rostlinku).
šeřík, 31.5.2007
Také jsem si toho u souseda všiml, podle mě sucho.
Okrasné dřeviny na terase - puklice, mšice, 31.5.2007
Podívejte se na příspěvky Štítenky - puklice na tisu černá mšice Kolegové tam radí, chce to trpělivost.
neznámý název, 30.5.2007
No jo, ale to by ale asi nemělo žlutý prostředek? http://botanika.wendys.cz/kytky/foto.php?656
Objednávka od Starkla, 30.5.2007
Připojuji se k těm, kteří neůžou na Starkla nadávat. Sazenice růží silné, zdravé, kamčatská borůvka se daří - jen ten šeřík (Ludwig Späth) se jim trošku nepovedl. Větší část kořenů zůstala v Čáslavi a tak se chudinka snaží - ještě nemá vyhráno. Ale... celý příspěvek >
neznámý název, 30.5.2007
To je ono, podívejte se na: http://botanika.wendys.cz/kytky/foto.php?322
dřevitá pivoňka x bylinné výhony, 30.5.2007
A jsou to opravdu bylinné výhony? Mají jinou barvu květu, než ta dřevitá pivoňka? Mohly by to být nové větve dřevité části! V tom případě by byl hřích je odstraňovat. Mně se u dřevitých pivoněk ještě nestalo, že by obrazil původní bylinný kořen. To... celý příspěvek >
Usychání Acer Palmatum Dissectum, 29.5.2007
Slunce celý den japonským javorům škodí. Nedostatečná vzdušná vlhkost je pro ně zničující (nejlépe by jim bylo u vodní plochy). Zálivka (rosení) na list je špatně. Kapičky vody na slunci působí jako čočky, listy jsou jemné, spálí se... mluvím z... celý příspěvek >
keře se žlutými listy, 29.5.2007
Existuje zlatolistá vajgélie (nejen žlutě panašovaná), líska, růj, tavolník, nějaká vrba by se také našla... do japonských javorů opatrně. Nejdřív si o nich něco přečtěte, pořizovací náklady jsou poměrně vysoké a úspěch i při maximální péči nejistý.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika