Příspěvky uživatele - 223.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chřadnoucí kaktus, 11.4.2020
Také to vidím na hnilohu a mrtvý kaktus. Já osobně beru zimování kaktusů ve tmě jako nepřirozené a týrání.  Že má velké zásoby a většinou to vydrží neznamená, že bychom jim to měli schválně dělat. Je to přece živý organismus a takový šok si... celý příspěvek >
Převislý modřín - uhnívání?, 8.4.2020
Zřejmě opravdu zcela nevhodné půdní podmínky, které neumožnily růst ani kořenů, ani symbiotických hub pro vytvoření životně důležité mykorhizy, takže stromek spotřeboval zásoby a pak zemřel hlady.
Olej ve vzduchovem filtru - sekacka Hecht 546, 31.3.2020
Olej se do vzduchového filtru může dostat jen hadičkou vedoucí z klikové skříně do filtru. Hadička slouží k odvětrání klikové kříně a vyrovnání tlaků při pohybu pístu. No a dostat se do hadičky může při přelití olejem (pohyblivé součástky v... celý příspěvek >
Larvy v kompostu, 27.3.2020
Ponravy asi zlatohlávků. Jsou to překrásní brouci a larvy si tam jen tiše žijí, nikoho si nevšímají a nikomu nijak neškodí, tak nebuď kazisvět a velmi opatrně je vracej zpátky do kompostu.
Výměna vzduchového filtru u křovinořezu Husqvarna 327R, 19.3.2020
Husqvarna 327RDX
Rekonstrukce zahrady/trávníku, 17.3.2020
I mně to přijde lepší takhle pestřejší, než jen nepřirozený jednodruhový trávník, ještě sesekaný na dva centimetry, ve kterém je úplně mrtvo. Vymetl bych ten ošklivý štěrk, plešky něčím podráždil (stačí železné hrábě) a posypal travní směsí a... celý příspěvek >
Co to je?, 3.3.2020
Jak už tu padlo, jdete na to obráceně, od konce, pletete následek a příčinu. Vaše borovice jsou z nějakých důvodů (sucho, nevhodné pomínky stanoviště, nemoce,...) oslabené a nemocné, což z nich dělá lákavý a snadný cíl pro hmyzí škůdce (sice jim... celý příspěvek >
Černání kaktusu odspodu + otevřená rána, 17.2.2020
Z fotky to působí dojmem, že ten nebohý kaktus je dávno mrtvý.
Metasekvoj čínská - vyholování, 15.2.2020
Třeba jí nedělají dobře ty vaše střechy. Metasekoj má ráda vlhko, v létě je nad rozpálenou střechou vzduch jak v troubě a úplně suchý, navíc ještě plný chemických výparů z té asfaltové krytiny.  To není moc příjemné pro nic živého.
Kurovec, mam se bat?, 8.2.2020
Osvěty není nikdy dost. Aneb i kdyby o mělo pomoct k lepším znalostem jen vám, má to smysl.
Kurovec, mam se bat?, 7.2.2020
Nikomu nikde nic nerozmlouvám, radil jsem co udělat. Vždy je potřeba vidět souvislosti, ne jen sám sebe (svých pár kubíků dřeva). Já momentálně bráním šíření touto diskuzí.
Kurovec, mam se bat?, 7.2.2020
"Pár kubíků metrového palivového dřeva nic nezachrání" Tohle si říkají tisíce samovýrobců po celé republice (psali to přece i na internetu, že pár kubíků nevadí - sám jste jim to poradil), navíc já nevěřím tomu, že obchodníci s palivem se nějak... celý příspěvek >
Kurovec, mam se bat?, 7.2.2020
Běžný harvestor ani neodkorňuje, ani nijak neošetřuje. Navíc ne všechno těží jen harvestory. No a kůrovec musí i někde přezimovat. Kůru má nejblíž. Debata není zbytečná. Hezky ukazuje jak dnes lidé uvažují, a že se většinou starají jen o... celý příspěvek >
Kurovec, mam se bat?, 7.2.2020
No a o tom jsem mluvil - kůru hned spálit, ne se na to vykašlat s výmluvou, že stejně už kalamita je, tak pár brouků nehraje roli. Hotové dřevo koupené jinde by mělo být ošetřené či odkorněné, jinak je to zas tahle zmiňovaná zvrácená... celý příspěvek >
Je tato kosacka nebezpecna?, 6.2.2020
Použij google, zadej acoustic tachometer (rpm)
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika