Příspěvky uživatele - 121.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zemina do skleníku, 5.3.2017
Z čeho jste usoudil, že tam máte nekvalitní zeminu? Co rostlo na původním místě? Tráva? Souhlasím, že kupovaný kompost je určité riziko. Ale zkusit to můžete, to záleží na vás. Třeba budete mít štěstí a bude dobrý. Já bych ho ale nejdřív vyzkoušela... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 8.2.2017
Myslíte, zasít doma do truhlíku nebo i do nevytápěného skleníku?
Přisvětlování sazeniček, 2.2.2017
Děkuju za odpovědi. Tak jsem dneska začala svítit paprikám a lilkům v 6 hodin a pokud nebude přes den svítit slunko, budu svítit do 20 hodin. Mám to na parapetu jihozápadního okna, teplota 22-24 st. C.
Přisvětlování sazeniček, 1.2.2017
Prosím o radu zkušené, je možné přisvěcovat nyní sazeničkám paprik LED žárovkou 10 W, 806 lm,6400 K studená bílá? Příp. kolik hodin denně?
Rajčata 2017, 6.1.2017 Obsahuje fotku
Tyto rajčata jsou řádně nadopované hnojivy a postřiky, ale stojí za to, si tam zajet a vidět to na vlastní oči (Polní dny Moravoseeds v Lednici).
Rajčata 2017, 4.1.2017 Obsahuje fotku
Pro pana Pepa Pepa: Pokud netrváte na velikosti klasických rajčat, tak zkuste pěstovat cherry odrůdy jako já: Dasher F1, Valdo, Mandat F1, Datterino, Strillo F1, Philova F1 - vysazené na vzdálenost 1 m, ale vedené na několik výhonů 4-5. Pěstuji na... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 26.12.2016
Rajče Gardenberry F1 od SEMA bych letos chtěla vyzkoušet. Jinak mezi mé nejlepší cherry odrůdy patří: Strillo, Bejbino, Mandat, Datterino, Philova, Děvočka F2, Dasher, Goldkrone, Tumbling Red Tom.
Rajčata 2016, 27.11.2016
Taky jsem neodolala a zakoupila 2 ks rajčete Kumato (kg za 99,90) v Tescu a vybrala semínka pro příští sezónu.
Moj sklenik z CD profilov, 28.10.2016
Roste vám v této době ještě něco ve skleníku?
Physalis ze seminek, 23.10.2016
Letos jsem poprvé zkoušela pěstovat mochyni peruánskou a jsem nadšená její chutí. Rostliny jsem vypěstovala ze semínek z kupovaného plodu. Měla jsem 2 rostliny v květináči, ty už jsou měsíc zlikvidované, plodily už během srpna, ale plodů málo. Třetí... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 3.8.2016
Třeba odrůda Philovita je také sladká, samozřejmě srdíčkovéTomatoberry Garden, dále Děvočka, Datterino, Mandat.
Okurky - skvrny na listech, 7.7.2016
Mám to také. Myslím ale, že je to jenom spálené od slunečních paprsků.
Hnědé skvrny na rajčatech, 7.7.2016
Přihnojte přípravkem Wuxal Kalcium na list. Ten opravdu pomáhá.
Okurky do skelníku, 2.7.2016
Zatím jsem nevylomila žádný boční výhonek. Pouze tvaruju, zastrkuju do sítě. 
Leskora, 2.7.2016 Obsahuje fotku
Naše Leskora je již sklizená. Plodů neměla hodně, ale na jídlo to stačilo. Opravdu velmi chutná odrůda.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika