Příspěvky uživatele - 26.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba sliviek, 3.8.2018 Obsahuje fotku
Při vyšších koncentracích, které jdou ruku v ruce s vysokými teplotami, se na různých rostlinách objevují takové tečkovité nekrotické léze krémové/okrové barvy, které jsou projevem působení přízemního ozonu. Je i spousta negativních fyziologických... celý příspěvek >
Aké má plody podpník St. Julien, 1.8.2018
Jak je na tom třeba Marunke (Ackermanova sl.) jako podnož? Mám na ní broskev, roste dobře, nepodrůstá. Zkouším také semenáče Chrudimské - zatím bujně rostou a u jako asi jedné z mála švestek pecky velice ochotně klíčí. Žlutý špendlík bych vlastnostmi... celý příspěvek >
Aké má plody podpník St. Julien, 29.7.2018
Ono je více typů St. Julien. Jeden má plody zelené, jiný výše uvedené namodralé.
Cukernatost slivoní, 29.7.2018
Tak to vypadá, že Holovousy pustily před časem do světa roubovací materiál falešného Opálu. A zřejmě se to týká i školek, co si stromky samy "vyrábějí". Ty plody, co jsou podobné Viktorii mám prakticky stejné - zakoupeny jako rouby Opálu z VŠÚO... celý příspěvek >
Dozrávají meruňky ale hnijou, 18.7.2018
Tady "pomáhají" hlavně včely přenašečky.
Jabloň Mivibe - zkušenosti, 17.7.2018
No, myslím, že to Mivibe právě asi nebude.
Malvazinka, 15.7.2018 Obsahuje fotku
Malvazinka dozrává...
Rané švestky, 15.7.2018 Obsahuje fotku
Když jsem nedávno konzumoval Esslingenskou, tak mně připomínala Černošickou - tvar, doba dozrávání, údajná navinulost. Ta pecka ale moc malá není.
Flamingo, 15.7.2018
Nebylo to myšleno jako nějaké národnostní popíchnutí, to jde mimo mě, ale vzpomněl jsem si právě na to CV. Flamingo mj. pěstuji a Luna je podle mě jedna z nejlepších odrůd, a to nejen bělomasých.
Favorita Morettini 3, 14.7.2018
Tady, jako letos skoro vše, s menším obsahem cukrů.
Flamingo, 14.7.2018
"A napokon - je to slovenská odroda". Ano a šlechtitel z Moravy .
Hrušeň na hlohu, 13.7.2018
Osobně s tím zkušenosti nemám, ale údajně hrušeň na hlohu moc dlouho nevydrží. Kdyby to fungovalo, tak bych to přivítal.
Vadnoucí slivoň Haganta, 13.7.2018
Vloni mi odešla Elena na myroši - projevy byly také na podnoži, ne na odrůdě.
Bergeval Wawit - palmeta rez - haagska?, 13.7.2018
Nemáte porovnání Bergeval vs. Bergarouge?
Nejranější odrůdy slivoní, 13.7.2018
Letos jsou plody Katinky sušší, slupka trochu nahořklá (i u Hermana) a mají méně cukrů. Máte někdo ranou Ersingerskou (Esslingenskou?)? Mě docela příjemně překvapila.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika