Příspěvky uživatele - 225.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze ze zlatice - stromku střihem dosáhnout keře?, 1.5.2018 Obsahuje fotku
Ráda bych tvar nevzhledného stromku - dlouhá tyčka a na konci malá koule - změnila na klasický keř. Když po odkvětu ostříhám vše u země, bude příští rok z toho keř? Ted ze země kromě kmínku raší jen asi tři pruty, jako základ by to snad stačilo. Ale... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 29.4.2018
Dík za rychlou odpověď, to je teda něco ani soused - letitý pěstitel - odpověď neznal. Tak je beton aspoň k něčemu...
Neznámá rostlina, 29.4.2018 Obsahuje fotku
Tato zvláštní rostlina byla celou zimu stále zelená a ted se na hlavním stvolu tvoří další snad květy... asi se množí samovýsevem, po celé zahradě jich je několik. Jednu jsem se pokusila přesadit jinam, bez problémů se ujala. Kořeny má mělké a je... celý příspěvek >
Nová zahrada, 28.4.2018
Výborná rada, díky.
Nová zahrada, 28.4.2018 Obsahuje fotku
Je tady nízká velká mísa, tak ty vřesy se budou dobře vyjímat u nějaké keře, asi buxus? Ty vřesy by to chtělo nějaké nižší, snad něco v zahradnictví objevím.
Nová zahrada, 27.4.2018
Zatím se mi podařilo krumpáčem vykopat nějaké uvolněné části z betonu a zasadila jsem tři dříny. Ty květináče časem pořídím, bude to pestřejší. Co kromě bohyšek a denivek tam vydrží? Táňa
Nová zahrada, 27.4.2018
Tak tohle je přímo super nápad! Vždyť je to vlastně skalka, sice hnusná, ale podmínky pro rostliny stejné. Občas je dlažba uvolněná, tak jí malinko pomůžu a má to spočítané. Jsou to jen místa, ale pro začátek stačí, víc bych stejně nestihla. Mám... celý příspěvek >
Nová zahrada, 27.4.2018
Chlapi s krumpáči je úzký profil, ale jeden už je objednán, to by mohlo vyjít. :-) Bude dobrá postupná likvidace, taky i pro mě, abych zvládla sázet.
Nová zahrada, 26.4.2018 Obsahuje fotku
Chodníčky musí zůstat podél plotu - viz foto, záhony se v této části k němu svažují a jinak bych se tam nedostala a pak mezi záhony. Ostatní plochy postupně redukovat. Parkovací místo je před vstupem, je to na prvním foto patrné. Ale nemám... celý příspěvek >
Nová zahrada, 26.4.2018 Obsahuje fotku
Letošním jarem začínám na nové malé zahradě. Předchozí majitelé měli velkého psa a tak pri vstupu každého "upoutají" vybetované plochy okolo záhonů, podél plotu. Ráda bych se jich zbavila, tak hledám inspiraci. Bude to nekonečný příběh, protože... celý příspěvek >
Pomoc s určením krásné mohutné květiny, 19.11.2017
Díky za všechny rady. To písmenko jsem zřejmě přeslechla. :-)
Pomoc s určením krásné mohutné květiny, 19.11.2017 Obsahuje fotku
Od bývalé majitelky zahrady je informace, že je to jakýsi druh kaly, ale nic takového jsem nenašla. Zná někdo tuto květinu? Je mohutná, skoro dva metry vysoká a teď před zimou už její hlízy odpočívají ve sklepě. Ale bylo by fajn znát podmínky dobré... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika