Příspěvky uživatele - 19.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 16.3.2014
Problém je ten, že za roky výroby F.své výrobky zřejmě v rámci"optimalizace nákladů" vyrábí v polsku, sváry na spoustě modelů nejsou to, co dělalo z Fiskarsu špičku a doplnění rukojetí gelovými madly taky nebude žádný zázrak. Doba je podivná...
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 8.2.2014
Palo, vcelku souhlasím, ovšem jakmile přijde nemoc nebo vážný problém se zvířetem, ceny za léčení jsou astronomické. K závěru Vašeho příspěvku: "pyrotechnický lapač" stojí "litr" a nálož je potřeba na 1 krtka/hryzce pouze jedna za bratru cca... celý příspěvek >
Štafle na svažitý pozemek, 2.1.2014
Chcete tip, tak třeba Krause Tele Vario.Našel jsem dvě pracovní výšky, cena se Vám ale líbit nebude.Někde tam bylo i krátké video.
Prodat či neprodat, 29.12.2013
Pohled finanční: "Les, louka nebo stavební parcela" nejsou zahrada. V pozemku vedeném jako "zahrada" máte dobře uložené peníze pouze za předpokladu, že je přímo u inženýrských sítí a územní plán dané obce připouští změnu na stavební parcelu.Pokud... celý příspěvek >
Jakou sekeru - prosím o radu, 20.12.2013
"...těsně pod hlavou sekyry se mu zabodla tříska a zničila mu plastovou Fiskars X17..."
Jak sázet česnek, 30.11.2013
Zcela přesně, letošní ideální výsadba česneku vypadá na termín "ode dneška" do cca pondělí-úterý.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 19.11.2013
Foto sem nedodám neboť k tomu nevlastním technikuJe to skutečně na denodenní kontrolu ale mě funguje. Zrovna dnes se mi po delší době povedl další kousek.Včera mi ji v jemné navážce krtek podryl -prostě před spouští vyhloubil přímo pod pastí další... celý příspěvek >
Zazimování motoru zahradního traktoru, 18.11.2013
Olej vyměňte po sezoně, páč je plný nečistot, ze kterých se stanou přes zimu usazeniny.Žádný olej do válce nestříkejte, nádrž by měla být plná kvůlivá střídání teplot a z toho vznikajících kapek vody na stěnách poloprázdné nádrže - platí pro... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 18.11.2013
p.149.37 -doufejme, že tu zase nebudu označen za prodejce, ale nesouhlasím s Vámi. Kieferle W2 je plně funkční přístroj ale práce s ním má svá specifika, tak jako s každým podobným výrobkem. Přečtěte si něco o použití zde zmiňované klešťové... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 3.11.2013
Tak, tak. Je to o pevnosti a kvalitě celku. Mimochodem po rýči F sáhnu už téměř 10 let vždy nejraději.Jelikož mám po ruce takové jakési lokální centrum dovozu Bahco a Fiskars, tak se mi asi před 14-ti dny dostal zkušebně do... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 29.10.2013
Je fakt, že v určitých místech se mi to také stávalo.Zemina byla ale fakt jemná, pružina spouště má přeci jen nějaký odpor a jak už jsem psal, před spoušť pasti jsem nastrkal prsty nějaké ty kamínky a větvičky.Nesmíte otvor pro zasunutí pracovní... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 24.10.2013
Objednal jsem u prodejce jimi doporučené(německé)RUAG Ammotec.Jsou za stejnou cenu jako české SB, barevně nejsou přímo na náboji rozlišeny nijak.Černá plastová krabička má žlutočerně provedenou nálepku. I u nich se ale doporučuje zalakovat něčím... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 24.10.2013
Dá se říct, že už jsem "vystřílel" polovinu krabičky nábojů. Jsou to skutečně náboje do jatečních pistolí. Výrobek je velmi kvalitní a výstřel mu nijak neškodí. Past čistit teplou vodou se mi taky nějak moc nezdálo a tak čistím zatím zásadně suchým... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 23.10.2013
Pane Slováčku, přečtěte si, co k němu píše na svých stránkách prodejce a pořádně si prohlédněte přiložený návod. Našroubujte hlaveň s nábojkou(u té nejdřív zakápněte vršek třeba trochou laku na nehty apod..) a natáhněte past. Nezapomínejte nikdy... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 22.10.2013
Mno, až Vás pane Slováčku přestanou bavit nově objevené chemické pokusy na zahradě a vrátíte se zase k té W2,tak Vám napíšu víc. Asi jsem nenapsal reakci dostatečně jasně nebo nečtete pozorně. Psal jsem, že selhání expanzního likvidátoru je možné... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika