Příspěvky uživatele - 19.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 29.12.2015
Servisák HQ je po mých zkušenostech se třemi takovými zcela nepodstatná položka zoufale se snažící už 10 let o návrat těžce pošramocené pověsti značky.Ten je v sedmém nebi blahem, že sis koupil po Stihlu právě HQ.|Proti hovoří jasně nejen moje... celý příspěvek >
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 29.12.2015
Prostě si zadřel pilu.100 oktanový benzín za to nemůže. Do Stihl MS 361 jsem ho používal několik let, protože skutečně neobsahuje biosložku.Taky s pilou nebyl za 10 let jediný problém.Sice nejede profi, ale metrový kmen akátu není výjimka a jede... celý příspěvek >
Olše lepkavá, 14.12.2015
 Srnci si pochopitelně olši pro tzv.vytloukání paroží vyberou a porost postupně likvidují. Zároveň si buďte jistý tím, že si srnec pro tuto činnost vybírá skutečně místo podle druhu stromu.Ve smíšeném porostu si jako první vybírá modřín,... celý příspěvek >
Nový stavební zákon, 4.12.2015
Jste výborný soused, vedle vás bych chtěl taky bydlet... půl metru od plotu, pět metrů výška... Dožeňte to až do Štrasburku... Vy nemáte problém se sousedkou a úřadem, oni mají úplně zbytečný problém s vámi. 
Zabezpečení nádrž IBC o objemu 1000 lt přes zimu, 2.10.2015
Přesně popisujete moji osobní zkušenost.Nestane se vůbec nic ani s ventilem při mrazech -20C, Pokud necháte v nádrži moc vody a ta se pak nemá kam rozpínat, deformuje se kovová kostra a další roky se nestane opět nic. Tolik moje desetiletá... celý příspěvek >
Nejaromatictejsi odruda, 5.7.2015
Okolí HK cca 240m.n.m.,Pinkcot poměrně velké plody nádherně oranžovočervené, ovšem tvrdší.
Který 4T křovinořez, 3.6.2015
Tak to jste opravdu teoretik. Zkuste dojít k prodejcům třeba Starjetu, vyberte klidně nejsilnější motor vozený přímo z Japonska (jestli někdo maloobjemové benzíny v autech i zahr.technice umí tak japonci) a nechte chvíli brumlat na volnoběh - ať... celý příspěvek >
Králíci a plašič hlodavců, 7.4.2015
Nastražte několik pastiček s kousky čerstvého chleba. Pořád dokola, dokud v nich myši budou odchycené, nebo dokud bude mizet chleba z pastí.
Který je nejlepší podle Vás benzín do motorové pily?, 15.3.2015
Nezaplácávejte vlákno nesmysly.V ČR se nedá Aspen 4T legálně koupit a Aspen 2T je skutečně ta nejlepší volba. A to i navzdory militantním šetřílkům.
Trávník zničený divokými prasaty, 8.2.2015
Zbraň pochopitelně pomůže. Ovšem výkonná zbraň s kvalitní optikou a hlavně spousta lovcova času a trpělivosti. Lze si vypozorovat přesný čas, kdy prasata na zahradu chodí, protože jak je zde na jiném místě již napsáno, prasata víceméně dodržují... celý příspěvek >
Utěsnění studny, 4.1.2015
A to je přesně ten důvod, proč to dělám.Zbytečně jsem ji vypouštěl, až jsem to jednou nestihl. Zkuste to alespoň na jednom z nich.Nechte tam klidně 3/4 vody, kontejner se při velmi silných mrazech pod -10C vyboulí pouze do stran a ne nahoru jako... celý příspěvek >
Utěsnění studny, 1.1.2015
No a já to zkoušel (i když přiznávám, že poprvé nechtěně) a tak to sem píšu proto, aby se tato zkušenost dostala k dalším lidem a nemuseli se třást strachy když nestihnou vypustit vodu před mrazem. Narozdíl od plastových sudů je to kontejnerům... celý příspěvek >
Utěsnění studny, 1.1.2015
IBC kontejnery nemusíte testovat, promrznutí s vodou vydrží bez vážnějších problémů. Pokud v nich necháte vody moc a ta se nemá kam zvětšením objemu roztahovat, materiál kontejneru se vyboulí.Zkoušel jsem to s kontejnerem ponechaným v kovové kleci na... celý příspěvek >
Doporučte sekačku dle požadavků, 13.9.2014
Nemám sice s Hondou jen pozitivní zkušenosti, ale s vámi je další diskuze zbytečná.Prostě jste neudělal dobrou zkušenost, přeji vám lepší s jinými značkami. Mě maká(pokud maká) dokonale, traktor sbírá mokrou trávu bez chyby(se záběrem 1m to může být... celý příspěvek >
Doporučte sekačku dle požadavků, 13.9.2014
Používáte často silná slova.Demagogii nikde nevidím. Že konstrukce vašich strojů neumožňuje sběr mokré trávy bych teď už věřil, neboť je třeba si uvědomit, že vývoj jaksi za ty roky pokročil. Asi chápete že každý normálně uvažující výrobce na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika