Příspěvky uživatele - 191.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Polyversum na rajčata (i jinou zeleninu), 30.5.2017
Polyversum na rajčata jsem zkoušel dva roky po sobě. Bohužel v oba ty roky bylo počasí takové, že plíseň by pravděpodobně nepřišla ani kdybych nepoužíval nic. Jelikož jej ale používám na jahody a révu a tam jsem s výsledky spokojený, tak to budu asi... celý příspěvek >
Červená reveň, 17.4.2017
Dobrý den, sháním se po odrůdě rebarbory s krvavě červenou dužinou. V západních zemích se pěstuje častěji, u nás jsou ale rozšířené hlavně odrůdy, které mají jen červenou slupku, která mírně zbarvuje i dužinu, základem je ale zelená barva. Nemáte... celý příspěvek >
Mráz, 15.4.2017
Kamarád v "okrajové oblasti" má na Bergeronu teprve poupata, zatímco já už malé meruňky. Mráz je slibován nám oběma a obávám se, že pokud někomu něco zbyde, bude to právě on v té "okrajové oblasti". Poslední roky totiž žádný postupný přechod ze zimy... celý příspěvek >
Postupná úroda jahod (druhy), 19.3.2017
Prohledal jsem objednávky v e-mailu, ze Sempry jsem si jahody nechal zasílat v srpnu 2012, srpnu 2014 a březnu 2016. Ve všech případech byla dodávka v pořádku, v balení bylo i pár rostlin navíc (patrně kdyby některá zašla) a při větší obejdnávce (to... celý příspěvek >
Postupná úroda jahod (druhy), 19.3.2017
Jak jsem psal, Karmen za mě ano, ale jen pro doplnění sortimentu.  Základní odrůda to není.
Postupná úroda jahod (druhy), 18.3.2017
Odrůd je hrozně moc, já jsem jich vyzkoušel v posledních cca 7 letech asi jen deset, a postupným tříděním jsem došel k této sestavě, jejímž cílem je přesně ta postupná sklizeň, na kterou se ptáte, a sice: KAMA - vybral jsem ji jako ranou odrůdu a... celý příspěvek >
Karina, 4.1.2017
Z cca 20 vysazených ovocných stromků napříč druhy mi nepřežily jen dva- a obě to byly Kariny. Výsadba 2014 trpěla během suchého a horkého léta 2015 až na podzim zašla úplně, výsadba 2015 uhynula už během zimy. Nedal jsem si říct a na podzim si jí... celý příspěvek >
Kožená jablka, 13.10.2016
Dobrý den, odrůdu Parkerovo se mi bohužel nepodařilo sehnat, koupil jsem Koženou renetu v eshopu Uherský Ostroh, na plody je nicméně zatím brzy, možná příští rok něco ochutnáme...
Vánoční červené jablko do vyšší polohy, 8.10.2016
Dobrý den, vím, že takových témat zde je nespočet (a snažil jsem se většinu z nich prostudovat), nedokážu si ale vybrat dvě odrůdy zimních jablek pro uskladnění a konzumaci kolem Vánoc, které by byly vhodné do polohy slabě nad 500 m.n.m. ... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 13.8.2016
Šrucha velkokvětá (Portulaca grandiflora)
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 7.8.2016
Nemám s tím žádný ideový problém. Nicméně preventivní postřik aplikován byl ještě v době, kdy se příznaky nijak neprojevovaly. Pokud to tedy znamená, že "nestříkáš už odmala, rozluč se se sklizní",  pak nechápu smysl doporučení ošetření pro... celý příspěvek >
Mam ted zklizenou Aronii a nevim zda je jedla..., 7.8.2016
Moje aronie rovněž plodila poprvé. Než jsem se odhodlal ke sklizni, ptáci to odpracovali za mě. Takže zralá už zřejmě byla.
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 7.8.2016 Obsahuje fotku
zasažené listy - vyšší stádium
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 7.8.2016 Obsahuje fotku
poškozený stonek, v pozadí další zasažené rostliny
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 7.8.2016 Obsahuje fotku
poškozené plody- část dnešního sběru
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika