Příspěvky uživatele - 100.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubinola, 4.11.2017
já to letos neporovnám, páč na jaře zmrzly. Listy tmavé, dlouhé vidlice, plodné pupeny prakticky jen na koncích. Skoro mi přijde jako Rubín, ale netrpí strupovitostí... Jak tedy Rubinolu řežete - předpokládám primárně letní řez. Zimním... celý příspěvek >
Rubinola, 3.11.2017
Mám za to, že mám Rubinolu, kterou mi prodali namísto Bohemie. Plodí na klasických Rubínových koncových pupenech a dvojácích. Ale ta Vaše vypadá, že plodí na vnitřním obrostu plodonošů...?
Chrastavitosť: "rezistenty" versus "nerezistenty", 29.10.2017
Asi se po Deloru poohlédnu, jak je na tom chuťově a skutečně vydrží skladování déle než Rubín? Vhodný do teplejších, nebo chladnějších oblastí|?
Česnek 2017/2018, 27.10.2017
Rozhodl jsem se, že si v tom letos udělám jasno a vysadím pár řádků nyní a zbytek před zámrzem jako obvykle. Pak budu vědět, co je lepší a možná Vám to prozradím
Jaké zahradní nůžky?, 26.10.2017
Tyhle Gardeny mám leta, a furt jedou, ale musel jsem obalit rukojeti pěnovkou, protože mi skřípaly při úplném zavření bříška prstů. Úplně nezničitelné nebudou - už mi z nich vypadly nějaké šroubky a musel jsem je nahradit provizorními. Bahco je vyšší... celý příspěvek >
Rucna pilka, 17.10.2017
Jistě, majitel BMV ovšem nesedí ve svém BMV 3x za rok. Navíc doby, kdy jsem trávil několik víkendů ořezem čtvrt,  polo a vysokokmenů už jaksi nepředpokládám opakovat. Ale zase mám rád kvalitní věci, takže třeba 2 roky budu Silky okukovat a pak... celý příspěvek >
Rucna pilka, 16.10.2017
O té jsem také uvažoval (silky), ale cena skoro 2000,- mě zatím odradila. Přeci jen většinu práce obstarám malými nůžkami, pákovkami pak větve kolem 4cm a těch silnějších větví zbyde pár... Pokud přeroubovávám, jde to už často motorovkou.
Choroba Admirálu, 10.10.2017 Obsahuje fotku
Na M9 třetím rokem a zatím jen 1-3-3 jablíčka, skoro všechna pihovatá přes aplikaci vápníku na list a přihnojování kořenů popelem ze dřeva a ledku vápenatého. Pravda - před výsadbou jsem mu dopřál kompostu... Každoroční terminální výhony délky 1,5m a... celý příspěvek >
Strupovitost si z nás dělá blázny, 1.10.2017
Ještě bych dodal, že v dané lokalitě se Lord choval prakticky rezistentně a bez postřiků. Měl zase jiné nectnosti - gumovitost, zdrobňování, krátkou skladovatelnost...
Strupovitost si z nás dělá blázny, 1.10.2017
Myslím, že jsem se podobně vyjadřoval již loni k Topazu, kdy v 520 mnm v Beskydech po prolomení rezistence patří k nejstrupovitějším plodům. Podobně tam bohužel dopadl Rubín, pár let fungoval bez postřiků a bez strupovitosti a skončilo to... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 24.9.2017
Letos to vypadalo, že budeme sklízet do listopadu. Teď jsem prošel zahradu a rajčata jsou vhodná tak na kompost - vše popraskalo i zelená, a čerň začala řádit. Holt 14 dní dešťů udělalo své. Mělo mě to napadnout a otrhat je zelená...
Srozumitelný návod pro řez a rozmnožování kanadských borůvek, 19.9.2017
S tím rybízem jistá analogie opravdu je. Na youtube jsou celkem polopatická videa řezu. Pokud budete zapěstovávat keř postupně, tedy každý rok přidáte 1 či jen několik málo výhonů a slabší konkurenční letorosty odstraníte u země, stejně jako poléhavé... celý příspěvek >
Moruše, 14.9.2017
"Sázet u domu stromy není nejrozumnějčí" - mno..nedělal bych to přímo u zdi, přesto - v Beskydech se sázely kolem celé návětrné strany domu lípy těsně u zdí proti bleskům a též asi kvůli vlhkosti, nebyly současné izolační materiály a strom vytáhne... celý příspěvek >
Golden Delicious, 11.9.2017
Nepřivezl jste to z Tirol?
Co Vaše réva 2017, 10.9.2017
kmínky se řežou až na jaře kdy nehrozí silnější mrazy, zpravidla únor-březen. Pokud kmínek nemá sílu tužky, žeže se na pupen těsně nad zemí a příští rok se zapěstuje nový. Vyvazujte kmínky tak, aby byly rovné a svislé.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika