Příspěvky uživatele - 161.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký křovinořez do 10000 Kč?, 9.10.2007
Doporučte mi, prosím, křovinořez do 10000 Kč, pokud možno s popruhy, kotoučem a strunovou hlavou. Děkuji
Jaký koupit křovinořez?, 8.10.2007
To znamená, že křovinořez, který nabízí firma Mountfield od firmy Robin, konkrétně model 3600 je zastaralý model?!
Alpina - servis, 8.10.2007
Alpina je značkou Global Garden Products, stejně jako Castel Garden, Stiga, Mountfield, takže by neměl být problém se servisem u prodejců a dovozců daných značek. I když v Čechách možná ano...
Jaký koupit křovinořez?, 8.10.2007
Díval jsem se do návodu ke křovinořezu Fuji (Robin) BH 3600, který je opatřen čtyřtaktním motorem. Má olejovou náplň 0,1 l a v návodu je rovněž výslovný zákaz přimíchávání oleje do paliva.
Jaký koupit křovinořez?, 8.10.2007
To znamená, že Stihl, nebo Robin, které jste zmínil nemají olejovou náplň, ale olej se přidává do paliva, jako u dvoutaktu?Děkuji za odpověď.
Zkušenosti s otočným pluhem ke kultivátorům Mountfield, 1.10.2007
Ke k menšímu z obou kultivátorů Mountfield vlastním různé nářadí na zpracování půdy a pěstování brambor, které funguje na výbornou. Otočný pluh již tak dobře nesloží - je realtivně těžký, velké vůle znesnadňují nastavení a následné vedení pluhu a... celý příspěvek >
Zkušenosti s otočným pluhem ke kultivátorům Mountfield, 27.9.2007
Má někdo z diskutujících zkušenosti s originálním otočným pluhem ke kultivátoru Mounntfield řady 16 / 19, zejména s nastavováním pracovního záběru, pracovní hloubky a korigováním značných vůlí?
mandelinka a brambory, 15.7.2007
Z vlastní zkušnosti doporučuji Calypso, které účinkuje na stádia larev, líhnoucích se larev i dospělců, neboť tato stadia se vyskytují v době, kdy brambory ošetřuji. Výhodou i i fakt, že tento přípravek účinkuje i při vysokých teplotách jako jsou ty... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 14.7.2007
V ČR asi nikde, jedniné co můžete zkusit najít si na webových stránkách výrobce - www.emak.it  - zastoupení v Rakousku, nebo Německu, případně v jiné zemi sousedící s ČR a zeptat se na ceny ND a případně je tam objednat.
Výběr motorové kosy - poraďte?, 30.5.2007
Osobně mám zkušenost s reklamacemi u firmy Mountfield velmi dobré, i když se jednalo pouze o drobnosti a byly vyřešeny nez problémů. Rovněž servis funguje velmi rychle a pokud se jedná o drobnost, bylo to vždy vyřešeno na počkání. Jednou se mi stalo,... celý příspěvek >
drtic zahradniho odpadu., 16.5.2007
Nožový drtič se doporučuje výhradně pro drcení syrových větví. Ty suché dokáže také drtit, dokonce i tvrdé dřevo, ale nůž se velmi rychle tupí.
Elektrická sekačka s pojezdem?, 16.5.2007
Sekačky Dolma pocházejí z produkce Global Garden Product. Možmá, že tato sekačka v jiné prodejní síti bude levnější, než pod značkou Dolmar.
Motor Tecumseh, 15.5.2007
Pokud čistíte sekačku jen jedenkrát za rok, ani se nedivím, že šasi prorezlo...
Motorová kosa Ikra, 2.5.2007
Strunové sekačky a motorové kosy Ikra prodává Mountfield
Kvalitní elektrická sekačka?, 29.4.2007
Elektrická sekačka je určitě dobrou volbou, sám jsem sekal obdobnou rozlohu elektrickou sekačkou, vyrobenou v osmdesátých letech (ne domácí výroba) - záběr cca 30 cm, výkon motoru 550 W. Vše fungovalo bez problémů, ale po kabelu se mi vůbec nestýská... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika