Příspěvky uživatele - 5.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata mne překvapují, 29.6.2014
Já jsem to nemyslel tak, jak to asi vyznělo. Sorry. Mr Big
Rajčata mne překvapují, 29.6.2014
Žádné průměrné rajče neexistuje. Pokud pěstujete cherry rajčata tak se váha jednoho rajčete pohybuje od 8 gramů někam k 17 gramům. Když si to spočítáte, tak na 1 kg těchto rajčátek je třeba 60- l00 ks. Takovou úrodu lze například na rajčeti Start F1... celý příspěvek >
Rajčata mne překvapují, 29.6.2014
Nikdy jsem neslyšel, že by někdo zaštipoval květy na cherry rajčatech. Hlína v kbelíku jistě nemůže být problém, stačí přihnojit. Zaštípnutí vrcholu začátkem července je také předčasné. Jestli tomu dobře rozumím, tak pěstujete rostliny na jeden výhon... celý příspěvek >
Česká rajčata, 22.6.2014
Děkuji za pěkný příspěvek. Je zajímavé, jaká terminologie je v této učebnici používaná. Všechna rajčata jsou popisována jako keříčky, přičemž například Sláva Porýní nebo Průhonické Universal jsou dle dnešního názvosloví tyčkové nebo ještě lépe... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 22.6.2014
Také zatím nestříkám a asi v dohledné době stříkat nebudu. Jediné co jsem proti chorobám rajčat zatím udělal, je to, že jsem si koupil ten nový Acrobat s OL 3 dny. Pokud jde o zrání, tak skleník je jistě výborná věc. Já i když jsem asi v teplejší... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 22.6.2014
Pěkné fotky, jen bych se zeptal kolik vlastně těch rajčat na tom balkonu máte. Balkon máte zasklený nabo vyhřívaný? Docela mne překvapují ta zralá velká rajčata. Ten Finik asi nebude oranžový, ani tvarově ani barvou. To máte originál semena... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 21.6.2014
Já nemlčím proto, že bych se jistě na tvorbě tohoto vlákna podílel a také proto, že si myslím, že by to řadě zahrádkářů pomohlo se orientovat v chorobách rajčat a jiných plodových zelenin. Proč nemlčíte vy, nevím.        ... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 21.6.2014
Například takhle vypadají informace o chorobách rajčat na internetu. Zájemce si pak sám posuzuje, jaká choroba napadla jeho rajčata.      Mr Big Identifying and controlling tomato, eggplant & pepper diseases
Choroba rajčat, 20.6.2014
Nemám ambici sám tvořit zde na webu nějaký přehledný atlas chorob rajčat, ale myslel jsem, že by se něco takového dalo dát dohromady a že by to možná pomohlo víc než rady například v tomto vlákně: možná. Nemám žádnou ambici sám tvořit nějaký... celý příspěvek >
Roubovaná rajčata - plíseň bramborová, 20.6.2014
Roubování ochrání Vaše rajčata pouze před chorobami, které přichází z půdy přes kořeny. Na listové choroby např. plíseň bramborovou nemá žádný vliv. Pokud máte strach z plísně bramborové tak můžete stříkat preventivně nějakým systémovým přípravkem,... celý příspěvek >
Česká rajčata, 20.6.2014
Ano, pro rok 2013 byla na Gengelu nabízena semena Olomouckého nízkého, ale letos ne. Kdyby tam byla, tak bych je jistě koupil. Když už jste zmínil Gengel, tak je pro mne zklamáním rajče Ostravské rané, které dle popisu má být keříčkové, ale mně... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 20.6.2014
Plně souhlasím s paní Jiřinou. Také neřeším každý poškozený list ani nepátrám o jakou konkrétní nemoc jde (jsou si hodně podobné). Ale také chápu, že když zaščátečník, který se o každou svou rostlinku stará, zjistí na rostlině nějaké nedostatky, tak... celý příspěvek >
Černé listy rajčat po postřiku, 18.6.2014
Taky bych to tak viděl. Rajčata sice žádným insekticidem nestříkám, ale pamatuji si, že u některých těchto příspěvků bylo doslova napsáno nestříkat za slunečného počasí.                      ... celý příspěvek >
Česká rajčata, 18.6.2014
Minulý týden ve středu jsem se pobavil při určování o jaké české rajče, které je na amerických webech vedeno jako Urbikany, se jedná. Zkusil jsem, jestli to není v maďarštině, Google řekl ne. Tak jsem se zeptal v jakém jazyce to je. Google řekl... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 18.6.2014
Na těch Vašich rajčatech je vidět předpěstování ve skleníku. Já mám zatím jen všechno v barvě zelené (rostliny a plody) a žluté (květy). Jinak Tiger Tom vypadá jako pěkné rajče, jak je veliké?              ... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika