Příspěvky uživatele - 93.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště 2014, 12.2.2014
je to jižní svah a je to pole, takže slunce jde hned ráno... Amy byla super, hlavne je nizka a tak muze byt na poli v pohode, nerozpadnou se vetve jako u jinych odrud, jinak Amy bude mit letos konkurentku a tou je Monanta, tak jsem velice zvedav kdo... celý příspěvek >
Lilkoviště 2014, 12.2.2014 Obsahuje fotku
já jsem 340m.n.m. a budu určitě dále pěstovat: Giotto, Snowy, Zeljonenkyj, Longo, pak mám nové: onu směs od Sema a 4 thajské odrůdy, dvě kulaté a dvě štíhlé dlouhé Loni byly papriky a lilky super, naopak rajčata díky krátké době vegetace nic... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 11.2.2014
Díky za info k Aladdinovi, je vidět, že ještě není tato odrůda moc rozšířená a zdá se, že je o ní asi všude zájem.Mám volný asi 4místa a tak se rozhlížím :)
Množení vinné révy, 11.2.2014
když už jsme v tom množení, má tu někdo navíc řízky z odrůdy Aladdin?
Papriky 2014, 11.2.2014
ja semena s placentou vyndavam a susim v susicce, ma mamka vsak napichala lusky na nit cele a bude nyni mlit komplet, takze se teprv uvidi..
Množení vinné révy, 11.2.2014
ja daval do onech petek trochu drev.uhli a bylo to o hodne lepsi, vloni jsem vsak napichal rizky primo na zahon a tak v petkach jiz zakorenovat nebudu
Lilkoviště 2014, 10.2.2014
termin je OK, je jasne, ze v tuto dobu se rostliny vzdy lehce vytahnou, dulezita je pak i teplota-cim vyssi, tim vice svetla jim musite dat, naopak pri nizsich teplotach sice rostou pomaleji, ale kompaktneji Jinak lilky maji delsi vegetacni dobu,... celý příspěvek >
Lilkoviště 2014, 10.2.2014
může jiz zacit, ale tez i behem celeho unora...
Lilkoviště 2014, 10.2.2014
letos to mam na 12 odrud
Papriky rajčata do kelímku?, 10.2.2014
ted jsem pocital odrudy sladkych a palivych odrud paprik a je to kolem 35odrud, tim trumfly i rajcata
Lilkoviště 2014, 10.2.2014
zkuste kdyztak odrudy od Moravoseedu, krome Cesky raný Jinak letos krome smesi barev od Semo mám dalsi nove odrudy, asi 4 zahranicni tak jsem zvedav co to bude za zazrak.
Papriky 2014, 10.2.2014
já mám z lonska jeste semena odrudy Žitava a jsem vcelku spokojen, je plodna, i kdyz Hodonínská má delší plody no a odrůdu Karkulka osobně nedoporučuji, je málo plodná, i když je krásná, možná lepší jako dekorace v květníku... my meleme na robotu kde... celý příspěvek >
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 9.2.2014
uz jsem to tu asi psal, ale zminim se znovu, diky modernim vymozenostem se ridim dle tabulky lokalit na ametu, kazdorocne nemam s kaderavosti diky temto informacim problemy (vzdy  mi stacil 1zimni postrik)
Papriky 2014, 9.2.2014
kdyz uz se tu zminila Slovakia, kterou take chvalim kudy chodim, tak u me vloni mela jednu vadu a tim byla rychla hnilobnost po poskozeni kroupami, jako prvni a v nejvetsi mire zacly plody hnednout a hnít, na pohled jak nedostatek Ca, v tom me tedy... celý příspěvek >
Papriky 2014, 9.2.2014
ten Semaroh je sladky kozi roh, jaky je mezi tim rozdil treba s odrudami na suseni-to jsou take sladke kozi rohy (Žitava, Hodonínská)?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika