Příspěvky uživatele - 92.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bejbino, 8.4.2012
Bejbíno spousta konzumentů považuje za nejlepší rajče - třeba to je na něm zvláštní. I tady na foru se této odrůdě udělalo slušné PR...
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 8.4.2012
Dnes na velikonoční neděli je u nás na ostravsku pod mrakem a dokonce ani v noci nemrzlo. Meruňky jsou těsně před květem, do třech dnů budou zase jako princezny. To už bude snad po akutní hrozbě mrazíků. Zatím to tady u nás, i přes značné zimní... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 3.4.2012
Ale jste na tom o něco lépe než já. Já napočítal tři pupeny na Pincotu, Vy jich tam máte minimálně sedm . Této odrůdě bezmezně věřím (loni jsem ještě dokoupil Kioto) a pevně doufám, že i letos s těch třech květů ochutnám alespoň jeden plod.
Zemina na rajčata, 2.4.2012
Není to špatně, ale rada Honzy je dobrá. Budete mít hezký kořenový bal, když rostlina půjde ven. Já třeba používám ještě větší kelímky od jogurtů 400ml a celou rostlinu tam v podstatě zahrnu a koukají jen poslední dva lístky.
Pergoly, 2.4.2012
Tak to klobouk dolů, umíte pěkně vzít za práci. Ten Bochemit vůbec neřešte, v případě odvětrávané pergoly se Vám do toho žádné houby nedají a broučci, když tam budou chrupat 100let, stejně žádnou škodu na tak bitelném krovu nenadělají. Ale ještě... celý příspěvek >
Pergoly, 2.4.2012
Moc pěkné a za super cenu. Těch 35 dnů jste na tom dělal 24 hodin denně, nebo jste měl tři pomocníky? Tolik práce za jeden měsíc, to se mi snad ani nechce věřit. Mno, jste šikovný.
Vlašský ořech, 2.4.2012
Počkejte do podzimu, ochutnejte z každého ořechu pár ořechů, vyhodnoťte i tvrdost skořápky a případně schopnost jednoduše vyloupnout jadérko a potom ty nejhorší dle Vašeho hodnocení odstraňte. Koukněte taky, v jaké kondici jsou samotné stromy,... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2012 Obsahuje fotku
A víte že máte pravdu, já nevím, kde jsem to vzal, že mi meruňky kvetly na přelomu března a dubna. Koukal jsem na data pořízení fotek z minulých let a meruňky kvetly vždy okolo 10.4. Tímto se omlouvám za nechtěnou mystifikaci a připojuji obrázek... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2012 Obsahuje fotku
Udělal jsem dneska pár fotek s květními pupeny, u Pincotky se mi povedlo najít 3 (slovy tři) květní pupeny... Letos je kvetení dosti opožděno, což může výrazně pomoci k slušné úrodě i přes značné vymrznutí květních pupenů. Vedle meruněk a... celý příspěvek >
Česnek, 2.4.2012 Obsahuje fotku
Udělal jsem dnešní fotku česneku, který šel do země, jak jsem psal výše, v říjnu. Dnes vypadá velmi dobře. Havířov 323mnm. Holomrazy až -25°C...
Česnek, 1.4.2012
Sázím již několik let v říjnu paličák no name, letos se ukázal na začátku března, dnes krásně prospívá a nať má zhruba 10 cm. Okem nepozoruji žádnou "úmrtnost". Podotýkám, že holomrazy se nám nevyhnuly. Podle mě mohly spíše zaúřadovat plísně než... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 1.4.2012
Ostravsko 323mnm: V loňském roce o tomto čase meruňky již kvetly, letos ještě nikoliv. Nejblíže k tomu má Kompakta a Vecot, Bergeron bude lehce opožděn, Pincot letos bez květů. Myslel jsem, že mírný průběh zimy (až na ty únorové mrazy) kvetení... celý příspěvek >
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 1.4.2012
Zvláštní mi připadá, že takový Pincot (který jsem tady stále vychvaloval) má největší poškození mrazem a taková Kompakta pro změnu naprosto žádné poškození (stromky 5 m od sebe). Vecot se z mrazů nějak dostal, i těch 10% přežívších pupenů je na velký... celý příspěvek >
Meruňka Bergeron a mráz -24, 29.3.2012
Určitě nekupujte stromky, které vypadají zaschle. Teď i vyorané stromky musí mít zjevné známky rašení pupenů, to je hlavní idikátor, že je vše v pohodě.
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 26.3.2012
Ještě jedno dopolnění k mému dřívějšímu příspěvku - Pincot hodnotím po dnešní prohlídce jako "bez květů". Jinač stejně dobře jako Bergeron vypadá taky Kompakta, která je prakticky bez poškození, ale zase má nejvíce nalité pupeny, což muže být docela... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika