Příspěvky uživatele - 210.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pískování nebo stěrkování betonem, 15.5.2011 Obsahuje fotku
přikládám ještě jedno foto, pro názornost.. dnešní deštivé..
Pískování nebo stěrkování betonem, 14.5.2011
proč myslíte tvar jezírka?.. koupací část je obdélníková 9x 4m zkosene stěny-vidět na foto. a pobřezní zony... to co je na foto asi uprostřed je hlína se stavby stěny pro molo a šachtu..
Pískování nebo stěrkování betonem, 13.5.2011
Ano, je to konečná fáze kopání, ted jen ručně zarovnat, pak zapískovat, nebo stěrkovat.,
Pískování nebo stěrkování betonem, 13.5.2011 Obsahuje fotku
mám vykopané koup.jezírko skoro obd.tvaru cca 60m3, řeším zda pod folii pouze zapískovat, nebo zvolit dražší variantu a přestěrkovat betonem?...jde o to že to bylo vykopané v ne kvalitním podloží -místy navážka po kdysi neexistující kanalizaci..... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 8.5.2011
chtěl jsem se zeptat, co tam je na tom vstupu ta "Tyčka",nebo co to je plovák?.. udržuje to nějak stálou hladinu vody?..nebo jak to vyřešit, jak u orgilálu?
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 28.4.2011
ta folie je v celku, nebo je slepená z pásů? jak byla cena její?..budete pokládat sám? děkuji
Koupací jezírka, 23.4.2011
jakou tam máte filtraci? nebo pouze honíte vodu do drenáže?
Aquaozon, 23.4.2011
Při brouzdání po netu jsem na razil na firmu, která dodává zařízení aquaozon do jezírka. más tím někdo zkušenosti do koupacího, je to přínos?.. napomáhá čistit vodu?
Kdy zavlažovat, 14.4.2011
chci se zeptat, jestli už je vhodná doba na puštění závlahy, nebo ještě vyčkat?.. jsem od OL..slyšel jsem, že
Umístění řízkovanců, 5.4.2011
Nejlepší je nechat řízky v perlitu jen do té doby, než zakoření. To záleží na teplotě, ale většinou řízky zakoření při pokojové teplotě do 5 týdnů. Kbelík je dobré dát do ještě větší nádoby s vodou, tím se perlit uvolní a řízky je možné bez poškození... celý příspěvek >
Jaká vzdálenost sazenic révy, 28.3.2011
Myslím, že 2,5 m stačí.
Pokácení ovocných stromů, povolení?, 26.3.2011
Máte pravdu, že termín kácení není přesně nikde stanoven,  záleží pouze na úředníkovi, který povolení vystavuje, jestli si před případnou kontrolou ČIŽP zdůvodní termín kácení třeba koncem dubna. Z důvodů pěstebních není nutné o povolení žádat,... celý příspěvek >
Pokácení ovocných stromů, povolení?, 26.3.2011
Bez povolení se mohou kácet jen stromy do obvodu kmene 80 cm ve výšce 1,3 m, jak píše Kuky. Pokud jsou stromy větší, musí se kácet jen s povolením obecního úřadu. Za povolení se nic neplatí, ale počítejte s tím, že Vám bude uložena povinnost náhradní... celý příspěvek >
Očkovat nebo roubovat?, 20.3.2011
Chci použít způsob, který jste zmínil na jako poslední. Nechám keře vyrašit zelený výhon od paty a budu roubovat v červnu nazeleno do rozštěpu zeleným roubem.
Rez na čapíky, 14.3.2011
AT-6-3-sk nedozrálo ani v teplém roce 2009, proto už s ním nepočítám, je nachytané na přeroubování. V roce 2009 byly bobule i růžové, ale cukr nenabraly ani do konce října.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika