Příspěvky uživatele - 23.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vyrobit lavicovou houpačku, 24.12.2010
Dá se vyrobit i doma, jestli je u Vás někdo zručnější. Nám jí dělal truhlář, máme jí už docela dlouho a je pravda, že je to pěkná ozdoba zahrady. Děti vyrostly a málokdo se vní teď houpe.
Nenáročná rostlina pro živý plot?, 3.12.2010
To je Váš názor, já bych thuje rozhodně nezatracovala. Máme velikou, členitou anglickou zahradu a ve dvou úsecích jsou thuje, které vůbec neruší. Rozhodně je podle mě lepší zelená stěna než nevzhledný plot, ostnatý drát či střepy na plotě. ... celý příspěvek >
Čím zamaskovať starý cihlový plot od suseda?, 13.11.2010
Jen praktická kvůli přístupu ke zdi atd. Thuje i cypřiš Vám porostou vzadu méně, ale to Vám asi nevadí. Zepředu i do stran se budou rozrůstat. Pokud uvažujete o jedné z těchto variant, tak já mám osobně lepší zkušenost s thujemi. Cypřiš je sice... celý příspěvek >
Čím zamaskovať starý cihlový plot od suseda?, 13.11.2010
Dobrý večer, jedovatosti rostlin bych se nebála. Máme dva hafany a nikdy nežrali nic z čeho by jim bylo špatně. A co se týče dítěte, tak to stejně určitě hlídáte. Děti mi odrostly na zahradě čtyři a docela úspěšně to přežily! A že máme zahradu... celý příspěvek >
Hyacinty kvetou ted, co delat?, 13.11.2010
Nic si z toho nedělejte, nám kvetou petrklíče, hyacinty - květy jsou ale nizoučké a maličké a dnes odpoledne jsem ve stráni objevila i fialky. K tomu není co dodat. Jen škoda, že specielně ty hyacinty na jaře pravděpodobně nepokvetou. Marcela
Hyacinty, narcisy, modřence a tulipány v nádobě, 3.10.2010
Dobrý večer Petro, pokud chcete rychlit cibule, aby Vám kvetly třeba na vánoce (nejlepší zkušenost a největší úspěšnost mám s hyacinty), tak cibule jen tak posadím do květináče s hlínou (používám běžnou na pokojové květiny nebo zahradní substrát).... celý příspěvek >
Vlašský orech - výsadba zo semena, 2.10.2010
Dobrý večer, musím Vám oponovat. Nám na zahradě v pískovišti po zimě vyrostl ořech, tatínek ho přesadil a již po 5ti letech se na něm objevilo pár ořechů. Máme navíc štěstí, protože ořechy jsou pěkné, velké a i dobré. Teď po 13ti letech je to... celý příspěvek >
Habr - podzim?, 2.10.2010
Dobrý večer, já bych řekla, že už je tu podzim a listy žloutnou. Nám na zahradě habry už nádherně zezlátly. Marcela
Rododendron, 29.9.2010
Dobrý večer, před hnojením zkypřit?!Pokud vím, specielně rododendrony mají kořeny velmi mělko pod povrchem a z tohoto důvodu se nemají vůbec okopávat a kypřit! Marcela
Surfinie - jak přezimovat, 11.9.2010
Dobrý večer, já je vyhazuji a neznám někoho, kdo by je nechával přes zimu. Je to letnička, tedyy alespoň jsem si to vždycky myslela. Pěkný večer. Marcela
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika