Příspěvky uživatele - 121.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bio postrek na vošky, 13.5.2011
...na tete je neem azal liter za hroznu cenu... Liter nepotrebujem, preto prosim informujte, kde ste prostriedok kupili a kolko stal. Dakujem.
Retardace trávníku, 13.5.2011
Je mi to luto KUKY ale skusat ste mohli aj na 10x10 cm!
Řasa v jezírku teď na jaře, 11.5.2011
Asi to nie je riasa ale cyanobakteria... sinica.
Bio postrek na vošky, 11.5.2011
Mame doma postrek: BI - 58 EC Je to neskutocne smradlave svinstvo. Myslim, ze to nie je jed selektivne ucinkujuci na hmyz, ale jed vseobecny, nejaky neurojed.Poznate to niekto?
Bio postrek na vošky, 11.5.2011
Nepriamo vadia a velmi. Premnozia sa neskutocne, cely strom je uplne plny.  Tvoria na mladych vyhonoch suvislu vrstvu v dlzke spravidla 10-20 i viac cm. Pod stromom ma zena zahon a ta ich medovina decimuje kvety, vsetko je zaleptane, pod... celý příspěvek >
Bio postrek na vošky, 11.5.2011
...tiež mám obavy. Zatial sem tam odšklbnem napadnutý list a počkám až skončia jahody.
Bio postrek na vošky, 11.5.2011
Navrhnite nejaký bio postrek na vošky (mšice)... Mám ríbezle napadnuté týmto hmyzom a pod nimi budú plodiť jahody. Nechcem striekať z tohto dôvodu chemickými postrekmi. Mám tiež problém s čiernymi voškami na baze. Strašne rýchlo sa množia. Na tento... celý příspěvek >
Ruční vřetenová sekačka - rady, 9.5.2011
Myslim, ze sa s tym dost pohrali. Video o technickom rieseni a nastaveniach, principoch... je zde. Napriek tomu, ako to bude fungovat nikto neodhadne. Vyzaduje to dlhodoba skusenost a otestovanie na trhu. Vseobecne tento typ je citlivy na... celý příspěvek >
Ako najjednoduchšie dokosiť, čo kosačky nechali, 6.5.2011
ja rucne noznice na plot s dlhymi cepelami
Odpuzovač hadů, 6.5.2011
...vraj kobra kralovska sa zivi hadmi
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 5.5.2011
Nevyhodnou tohto hobby je, ze je zle ak zavahate na kratky cas....zmeskanim postreku, nestaranim sa o zahradku cez dovolenku a podobne. Hifi aparaturu, album znamok aj akvariove rybicky preziju pocas nejakeho casu bez hobbistu....ale zahradka vam to... celý příspěvek >
Výskyt kadeřavosti, 4.5.2011
otrhat chore listy? Alebo vramci rezu skratit do zdraveho dreva.
Výroba filtru, 4.5.2011
Ake velke ma oka pokryvacia biela netkana textilia? Mate niekto mikroskop? Ja som takto vysaval cez tuto foliu s tym, ze v bednicke som mal foliu a cez mrezu bednicky voda pretekala volne na travu a spina zostala na folii v bednicke. Na... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 4.5.2011
ma to cenu ak je to pre vas hobby. Ak vas to bav, i tak nejaka stratova investicia nevadi... podobne ako pri inych aj drahsich konickoch ako su cestovanie, zbieranie minci, ohlupovanie mladych dievcat ci ine uslachtile aj menej uslachtile konicky.... celý příspěvek >
Komplexne hnojivo bez fosforu, 4.5.2011
...ekolist vypada ok. Azda nan niekde natrafim. Na nete ho ponukaju len ceske stranky.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika