Příspěvky uživatele - 191.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva? (rok 2011), 2.3.2011
A jak Vám réva přezimovala. Já jsem 28. 2. řezal a zdá se mi, že mně docela dobře.
Není pozdě na výsev paprik?, 1.3.2011
Není, je akorát čas.
Pomoc při výběru hrachu, 1.3.2011
Já mám rád hrách cukrový - jedí se celé lusky. Například odrůda Ambrosia.
Jak zastřihnout vinnou révu, 28.2.2011
Kupte si v hypersuper Pěstujeme révu vinnou od V. Krause.
Letošní boj se strupovitostí, 28.2.2011
Já za celý rok /do druhé vlny obaleče na přelomu července a srpna/ stříkám asi šestkrát a v pohodě, mám zdravá jablka a snad i bezpečná. Vím, co si na ně dám a jaké ochranné lhůty.
Letošní boj se strupovitostí, 28.2.2011
Tak dobře, letos Ferramol, ale až dopotřebuju zbytek Vanishe....
Pěstování rajčat ve foliovníku, 28.2.2011
Některé odrůdy jsou kolem slupky zelené /Tornádo/. Černé fleky mohou být poruchou příjmu živin /málo vápníku a nadbytek dusíku - ten hnůj ani slepičáky bych k rajčatům nedával/, nebo plíseň rajčete /pomůže Kuprikol, Ortiva, Dithane, Ridomil.../. A... celý příspěvek >
Letošní boj se strupovitostí, 28.2.2011
No jo, ale meloun není běžně po celou vegetaci, ale je to zajímavé. Takže před melounovou sezónou Vanish nebo Mesurol.
Jaké odrůdy paprik na balkon?, 28.2.2011
Paprika z krámu může být fajnovka skleníková a v našich podmínkách venku neporoste zcela určitě. Vše je napsáno na pytlíku. Raná, F1, polní pěstování a barvu si vyberete podle obrázku. Odrůd je moc. Já letos budu pěstovat Polňásek F1.
Odrůda rajčete, 28.2.2011
ILDI je super, takové sice drobné, ale na vianu jich jsou desítky, možná sto. Tak si říkám, kde rostlina bere živiny, když nemá tolik listů. Asi asimilují i stopky a větvičky. Pollicino letos budu mít poprvé. Přinejhorším to Bejbina jistí.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 27.2.2011
Z ovzduší to poznat nejde. Na diskusi byla taky pomůcka - když raší angrešt.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 27.2.2011
Prášení lísky znamená, že se z jehnědy povolené, třaslavé a sype se z nich pyl.
Jak často zalévat slepičincem, 26.2.2011
Pozor na dusičnany ve hnojené zelenině. Slepičák má hóóódně dusíku. Zalévat opatrně a spíš jen v první polovině vegetace, ne v době sklizně.
Jaké odrůdy paprik na balkon?, 26.2.2011
Tak tak. Kupte si pořádná semínka v obchodě. Vyberte, aby byla paprika raná a vhodná pro polní /tj. venkovní/ pěstování. Já papriky vysévám kolem 10. 3.
Rez jabloní, 25.2.2011
Ničeho se nebojte, mráz rány nepoškodí. Velkopěstitelé řežou od podzimu celou zimu až do jara, aby to stihli a nic se neděje. Já začínám řezat často i na Silvestra /to mám takovou tradici, aby se člověk trochu proluftoval/. Letos už mám skoro hotovo.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika