Příspěvky uživatele - 165.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vypadá?, 11.9.2008
Ten můj stále vypadá jak kus klacku, ale poslední 4 původně téměř neznatelné pupeny se probudily a začínají tvořit lístky. Takže pokud ho máte vysoký /nevím, jak přesně/, klidně ho seřízněte, na Vašem fotu bych to klidně udělala v tom drobném záhybu... celý příspěvek >
strom do dvora, 3.9.2008 Obsahuje fotku
Mám živý plot ze smčků, ještě tedy není v požadované výšce, ale jsme s ním spokojeni. Je neprostupný /např.pámelníkem či babykou se dá prolézt/, 1x ročně jej sestříhám lehce šikmo vzhůru, u těch vyšších zastřihnu i špičky. Běžně jej nefotím, takže... celý příspěvek >
neznámá rostlina, 1.9.2008
Souhlasím, snad svída nebo vajgelie, mám je na zahradě a také se mi rozsemeňují.
Had na zahradě, 26.8.2008
Během prázdnin se nám také na zahradě objevil had - užovka, bohužel se ubytovala v jezírku s karásky, těch z 15 ks je tam jen 6. Užovku se nám chytit nedaří, také mám strach, že mi tam někde příští rok vyvede mladé a pak jezírko mohu zrušit.
větrolam, 26.8.2008
Já mám 3 topoly Italica, 5 japonských na zkoušku. Vše udržuji řezem ve výšce cca 5m, ale při silných větrech a vlhku se mi ty Italici vylamují ze země, pokud jim třeba trochu povolí úvaz. Buky nebo habry doporučuji, těm se daří.
hořká sůl, 26.8.2008
Zdravím. Já předloni v srpnu sázela thuje vyryté - byly ve slevě, po vysazení jsem je trochu zastříhala a pak tedy zalévala 1x týdně, 1 kbelík /10l/ na 2 stromky. Když bylo celý týden vedro, tak i 2x týdně. takto jsem to dělala měsíc, pak už bylo... celý příspěvek >
Je to buk?, 22.8.2008
Já mám zase Fagus s.Rohanii a 'Roseomarginata', ale vše menší, žádné vzrostlejší. Já jsem od Příbrami, tady poblíž nic není, tak máte docela výhodu. Vše objednávám kde se dá, má mi přijít i Fagus Aurea.
Je to buk?, 21.8.2008
Lhala bych, kdybych tvrdila, že vím. Ale předpokládám, že standardní výška jako u ostatních druhů buku - 20-30m. Vybírám si také různé stromky, ale i když máme zahradu docela velkou, budu muset většinu stromků udržovat řezem v určité výšce. L
Co s řasou, 21.8.2008
Boky jezírka mám také porostlé, ale letos už to neřeším, přes zimu něco proštuduju a na jaře zkusím co bude potřeba.
Je to buk?, 21.8.2008
Nevím, dle čeho usuzujete, že to může být buk, dle mého názoru to skutečně buk je - fagus sylvatica Asplenifolia. Mám ho objednaný, první týden v září mi ho mají poslat. Tak to je můj názor. L.
Jak vypadá?, 17.8.2008
Tak jsem ten svůj stromek uřízla o více jak polovinu výšky, na cca 30cm, tak doufám, že obroste. Mám nově povíjnici, také ale stromek se silnějším kmínkem dole, je menší a vypadá pěkně, tak to zkusím i s tímhle lahváčem. Ozvu se, ja to zvládl.
Lze přesadit dub?, 17.8.2008
Duby jsou krásné, ale kdo má na zahradě vzrostlý, stěžuje si na jeho tuhé listy, kam prý na podzim s nimi,... Já mám na zahradě 3 - letní a červené, trochu nesouhlasím s tím růstem. První 2 roky se tedy skoro nehnuly, ale byly sázené prostokořenné,... celý příspěvek >
Lepotica - nemoc?, 14.8.2008
Mám již několik let slivoň,čačanskou lepoticu.(Pavděpodobně).Zarodila celkem brzy a hojně.Plody byly velké a zdravé.Pak asi dva roky nic a nyní již druhým rokem rodí velmi hojně, plody jsou velké ale téměř kažký plod je ještě před dozráním,napaden... celý příspěvek >
liliochvostec, 12.8.2008
Souhlasím s tím zářím, to je ideální doba. Já na zimu přetahuji přes záhon starou krycí fólii, je pod n ív suchu, takže neuhnije a je chráněný i před jarními mrazíky.
Albizia, 10.8.2008
Jsem také ze středních Čech, mraz.kotlina, dost věcí mi tu namrzá hlavně díky pozd.silným mrazíkům, zkouším liliovník, albízii, leycesterii a pár dalších, loňskou zimu přežilo vše, i ta sazenička albízie vel.12cm. Objednala jsem si ji a když... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika