Příspěvky uživatele - 234.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak poznám stromek jabloně - zákrsek?, 19.10.2006
Len z kristalovej gule u vestkyne, inak asi nie. Preto sa snazim nekupovat stromky v obchode, ale v pestovatelskej skolke, kde vedia naprosto presne na akej podnozi to je, a ake vlastnosti ma.
Re: Sekery Fiskars2400 a Fiskars1500PRO su skvele, 18.10.2006
Co zazrak? Funguje?
Honda GCV135H-GCV160E Pomoc, 13.10.2006
Ano, aj zaneseny filter vdzuchu sposobuje zvysenu bohatost zmesi v dosledku nedostatku vzduchu. K panovi J.S.: Verim, ze Vam to povedali v servise Vari-Honda, lebo ak su na takej urovni, ako niektore na Slovensku, tak je mozne vsetko. Tiez mi ten... celý příspěvek >
Honda GCV135H-GCV160E Pomoc, 10.10.2006
Asi sa podaril preklep, lebo u spalovacich motorov striela do vyfuku nie chudobna (chuda) zmes ale naopak BOHATA zmes, v ktorej vsetko obsiahnute palivo sa nespalilo v dosledku nedostatku homogenneho kyslika (a dalsich dovodov) v spalovacej komore, a... celý příspěvek >
Vlašský ořech, 4.10.2006
Ale nie, AJ ORECH SA STRIHA, RESP.REZE AK TREBA. Ale kedze sam pekne tvori pravidelnu korunu, nie je to casto treba. Navyse velmi zle znasa rez, preto je najlepsie rez robit v auguste (je to 8.mesiac), velmi dobre vyhladit reznu ranu velmi... celý příspěvek >
Líska obecná - skoro bez ořechů, 3.10.2006
Ajajajaaj, to bude asi klasicky sexualny problem: Neni s kym. Vacsina liesok je cudzosprasnych, cize trosku zjednodusene to funguje ako ocko a mamicka. Mamicka-lieska sama, ani ocko-lieska sam - to nefunguje. Aspon v risi liesok. Mali sme obdobny... celý příspěvek >
Rekultivace staré zarostlé zahrady, 28.9.2006
Je prekvapive, ako casto sa ludia snazia riesit problemy chemikaliami. Niekedy mi pripada, ako keby sme mali roundupom postrekovat rovno z liedadla, alebo snad este lepsie napalmom. :-((( My sme riesili podobny problem s prebujelou burinou v... celý příspěvek >
Elektrické pily, 27.9.2006
Na polinka a tak na chate: napr.: Narex s 35 cm listou, ma silny motor 1800W , utlu retaz, ktora este podciarkne vykon, tepelnu ochranu - dolezite pri rezani tupeu retazou, co je hriech, ktory zaciatocnici obcas pachaju ;-) retaz +lista Oregon,... celý příspěvek >
Plast a benzín, 26.9.2006
To by ma dost zaujimalo ako ste tu statiku zkoušel , mozete popisat postup ?
Ovocné stromy ze semen, 25.9.2006
-1--- NIJAK, pokial chcete mat ZARUCENU odrodu, pretoze nikdy neviete, akeho krizenca to ta vcela vyrobila, (oni holt vcely su silne promiskuitne, vzhladom na kvety, a odkial to-ktore semiacko pelove chytila nevie nikto, cize mama je stromA na... celý příspěvek >
remontantka u ruzi co to je, 23.9.2006
Hm, remontantne sa zvycajne pouziva pre OPAKOVANE RODIACE V ROKU ...(napr maliny) vid. napr.: - www.klivia.com ....... sekcia ovocinarstvo/drobne ovocie/maliny: .,... ADA remontantná odroda ... celý příspěvek >
Jak chránit zahradu před hady, 21.9.2006 Obsahuje fotku
Tato rada asi moc nepomoze, ale predsa: nam pomohol nas psik (je to akysi bastardik=poulicna zmes, asi ma trochu zo spica, trochu z teriera a bohviecoho este). Ked na manzelku pri hrabani travy v zahrade zautocila zmija (nechtiac vyrusena pri... celý příspěvek >
Jak chránit zahradu před hady, 21.9.2006 Obsahuje fotku
To je fakt, ale tomu, kto ma fobiu, je to marne vysvetlovat, ten potrebuje poradit ako na to.
Elektrickou řetězovou pilu Narex nebo Bosch?, 21.9.2006
Pan kolega: host - xxx.xxx.212.22, 21.9.2006 15:27, to mate samozrejme pravdu, ze typ a sposob konstrukcie sa nedielnou mierou tiez podielaju na vykone a hmotnosti elektromotoru -mohol som to uviest. Viac som sa zameral na jeden aspekt, aby som... celý příspěvek >
Elektrickou řetězovou pilu Narex nebo Bosch?, 21.9.2006
Vazeny kolega: host - .xxx.212.22, 20.9.2006 20:02, s vacsinou argumentov, ktore uvadzate sa da suhlasit. Samozrejme, ze ak pan Zidek surovo pretazuje pilu, tak mu zhori, a to celkom zakonite. ale nepredpokladal som ze pan Zidek pretazuje... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika