Příspěvky uživatele - 248.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podezřele suchý trávník, 9.6.2009
Dobrý den, ještě bych rád viděl fotku Vašeho trávníku z větší perspektivy, abych si dotvořil obrázek. Provedli jste vyhrabání travní plsti po vertikutaci? Jinak je normální, že poškozené části trávníku (například sešlapáním při mrazu, nadměrnou... celý příspěvek >
Vřetenové sekačky, 9.6.2009
Vidíte, to mne nenapadlo. Díky za radu! A vyzkoušet před koupí... jsem typ člověka nakupující na internetu
Rozmetací a sypací vozíky, 6.6.2009
Mám pytel dolomiteckého vápence ve formě jemného prášku. Aplikuje se poměrně snadno prostým rozhozením rukou po ploše. Nevím, v jaké podobě máte vápno Vy.
Organické hnojivo na trávník, 6.6.2009
Granulovaný hnůj používám při sázení a přihnojování zeleniny. Pro pohoz do trávníku bych ho asi promíchal se zeminou a nechal odležet (aby se granule rozmělnily), pak by to mohlo být na posyp ok.
Jde zapůjčit vertikulátor?, 6.6.2009
Aha, s lučním kvítím Tak to jsem přehlédl...
Bioaktivní přípravek na trávník, 1.6.2009
Jen některé druhy kondicionérů. Například v tamní diskuzi zmiňovaný Agrosil (ať zhyne vtíravá reklama na veřejných fórech!) je možné aplikovat i po založení trávníku, neboť se předpokládá, že dojde ke transportu účinné látky do požadovaných míst tak... celý příspěvek >
Zakladani travniku, 28.4.2009
Asi není nejlepší řešení zakládat několik témat, která se tady již probírají, tím méně pak založit prakticky dvě stejná témata hned po sobě. Ale pokusil jsem se vám v tom druhém odpovědět. Jinak o zakládání trávníku se lze na internetu dopátrat... celý příspěvek >
Zaset nebo nezaset, 28.4.2009
Když by byl plevel jen "sem tam" - není nad exaktní popis - tak vytrhat, když by ho bylo všude plno, tak postříkat totálním herbicidem a týden počkat. Pak se plevelu zbavit vytrháním:-) Znovu vyrovnat plochu a oset.
Jak rozšířit trávník bez setí nových semen?, 26.4.2009
To jsem pochopil:-) A on to bude opravdu jediný možný způsob, jak získat trávník, aniž by semena musel tazatel kupovat - prostě si je takto vypěstuje sám a nakonec oseje dle klasického postupu při zakládání trávníku:-)
Jak rozšířit trávník bez setí nových semen?, 26.4.2009
Vždyť je to Zahrádkářský Kacíř! :-) Samozřejmě to sekejte, když to bude jednou týdně, tím lépe. Čím více budete trávu omezovat v růstu do výšky, tím více poleze do stran... Ale říkám si, zda by nebylo vhodnější uvažovat o variantě, kterou jsem navrhl... celý příspěvek >
Jak rozšířit trávník bez setí nových semen?, 26.4.2009
To je taky možnost :D
Jak rozšířit trávník bez setí nových semen?, 26.4.2009
Kolem ohniště to asi neroste kvůli žáru, s tím nic neuděláte. Holá místa kolem keřů jsou zase nejspíš způsobena zastíněním, na které dané druhy trav špatně reagují. Nebo ve vašem případě intenzivním sešlapáváním, které určitým druhům trav nesvědčí...... celý příspěvek >
Jak rozšířit trávník bez setí nových semen?, 26.4.2009
Otázkou je, jak velká je plocha, na kterém potřebujete trávník rozšířit. Pokud to je nějaký pás o šíři desítek cm... tak za pár let by to mohlo prorůst. Ale, pokud po tom úseku budete chodit, pojíždět či ho jinak zatěžovat, bude tam udusaná a vyschlá... celý příspěvek >
Kvalita travního osiva, 26.4.2009
Zajímavá myšlenka. Je pravda, že se zimní teploty v Holandsku pohybují mezi 0-10 stupni C. Nějaké mrznutí a sněžení je prý výjimečné (vycházím z internetu). Ale na druhou stranu vím, že jsou například osiva Barenbrug prodávána po celé Evropě (a byla... celý příspěvek >
Kvalita travního osiva, 24.4.2009
Po dlouhých úvahách a studování malospotřebitelského trhu s travními osivy jsem zúžil výběr na tři následující obchodní značky: Král trávníku, Wolfgarten Supra a Barenbrug. Král trávníků nevypadá zle, mají menší balení - dá se sehnat dvoukilové. A v... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika