Příspěvky uživatele - 157.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý plevel, 22.5.2019
...nebo křídlatka? SPCH
Komule Davidova - varhánkové listy, 22.5.2019
Ať je to v důsledku jarních mrazíků a následného chladna, nebo kvůli ataku roztočů, pokud i tam u Vás poršelo, budete to za pár dní ukládat do zapomnění-rostlinstvo poletí jako raketa-vstříc slunci a kráse! Samozřejmě nejvíce to plevelné. SPCH
Zdvojené plody, 22.5.2019
Taky jich mám na slivoních habakuk, většinou jedna část odchází, nebo praská, černá... Po odloupnutí zbylá část hojí ranku drsnější jizvou. Slyšel jsem, že to souvisí s Černobylskou havárií-cosi s poločasem rozpadu, ale jak píšu, je to... celý příspěvek >
Přehuštění koruny, 22.5.2019
S tímto názorem se ztotožňuju na 100 prc. SPCH
Broskvoň zasazena 7.4. - schnou listy, černé, 21.5.2019
Výsadbová jáma je jak velká? Její obsah činí 100pr.substrátu, nebo jde o směs s převažující okolní zeminou, nebo provzdušněnou půdou ze záhonu, pole? Pokud jde o směs, v jakém poměru? Dle fotek nevidím žádnou tragedii-vlivy počasí a start nového... celý příspěvek >
Je slivka Toptaste samoopelivá?, 19.5.2019
Roni, rozloupněte ty špatné plůdky-v některých můžete načapat při činu původce úhynu, z některých už vzal kramle-buď do další trnečky, nebo už zamířil do půdy k přeměně v budoucího dospělce! Já nestříkám, stromy mám cca 7i leté, dosáhnu až na jejich... celý příspěvek >
Hloubka sadby, 18.5.2019
Hlavně nepohřběte srdéčko-to by mohlo být fatální.
Broskvoň - poraďte co dál, 18.5.2019
Ano, je to kadeřavost. A maticemi myslíte mšice? Tady pomůže odstranění konkurující trávy-alespoň na stopu, lépe na 60cm dokola. Potom pohnojení. Nechápu to, že když chtějí pěstitelé brzy hodně krásných plodů, tak zároveň trpí zelené zloděje-podobné... celý příspěvek >
Co s odnožemi u jahod, 18.5.2019
Já se na pěkné, zdravé odnože a jejich vyvrcholení v podobě nových rostlinek těším-budu jahodiště zakládat na jiné části zahrady, místo stávajícího je do budoucna vyhrazeno na jiný účel. Teď je tolik různorodé práce, že v jahodách jen opatrně pleju a... celý příspěvek >
Přesazení starých velkých růží teď, 18.5.2019
Před samotným výkonem-výkopem odřežte-odstřihněte nahrubo. Okolo výhonů dejte např.pytel, nepotřebnou starou deku apod., stáhněte provazem nebo lankem... a vykopejte, zasaďte-asi o 5 cm hlouběji než byly do teď. Obal, který chránil rostlinu i Vás... celý příspěvek >
Hrách - neroste, okousané listy a kořínky, 17.5.2019
Holubi se činí.
Žloutnutí sazenic rajčat odspodu, 15.5.2019
Po osmi týdnech ve výs.substr. mají hlad jako vlčata-dejte jim fofrem dávku a o víkendu šup venčit! 
Úroda meruněk 2019, 15.5.2019
Buď má 142.7 dva pětileté stromky, nebo měly nadstandartní věk už před zasazením na nynějším stanovišti+dobré podmínky a péči... U meruněk žádnou probírku nikdy nedělám, žádné zababčení-narozdíl od jabloní jsem nikdy nezaznamenal...
Odstav mláďat + očkování, 15.5.2019
Jak jsou Vaše králíčátka stará? Průměrný věk pro odstav je 8 týdnů-záleží na více faktorech-např.na počtu sourozenců, jejich kondici. Když je jich více, lze odstavit i nadvakrát-nejprve velikány, drobnější asi o týden, 2 později.Chcete-li jejich... celý příspěvek >
Slepička nemůže na jednu nohu a "pípá", 15.5.2019
Petře, je celkem jedno kde v ČR, nebo jinde chováte, ale jedno je jisté-přechodové období- z jednoho typu odchovu do dalšího je pro Vaše slepičky velmi náročné! Asi se jedná o budoucí nosnice lehkého, či polotěžkého typu? Ty velkým množstvím... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika