Příspěvky uživatele - 185.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maliny, 4.5.2018
A co metlovitost maliníku. A pak je ještě nějaká larva, která může bydlet v kořeni rostliny. Důležitá je výživa a péče o rostliny
Teplá sekačka nejde nastartovat, 3.5.2018
Mně tohle dělala u B+S membrána karburátoru. U téměř nového...
Zapěstování kmínku révy - 1.rok, 2.5.2018
Prohlubeň jako pro zalévání, jde o obnažení kmínku, ale zem nebudete hrabat daleko, protože za hvíli zase budete kopčit.
Choroby pažitky, 1.5.2018
Vrtalka porová. Ta bestie v ní přezimuje a ničí pak cibuli.
Hnojení rajčat dolomit. vápencem?, 16.4.2018
A nejsou jen namačkané u horkého okna a svinutím reagují na teplo?
Jak se zbavit vzrostlého náletu?, 13.4.2018
Souhlasím s tou těžkou motykou, jen bacha, těžko se na ní shání násada. A u mechanizace se zase dá zjednat rozmělnění uježděného, jen ten plevel si pak člověk musí vybojovat sám.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 31.3.2018
Tak to gratuluji, za měsíc budu závidět rajčata.
Rukola, kam na ňu?, 31.3.2018
V Čechách je to Rukola, s označením Wild roket na sáčku.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 31.3.2018
Já čekám na závěr, co s těmi desitkami rajčat bude. Vždyť se to nemůže vejít na balkon a ještě pořád je 6 týdnů před námi a pak to bude bez otužování šok.
Pěstování mochyně peruánské, 28.3.2018
Tak hlásím výsledek řízkování:  v substrátu jsou skrz kelímek vidět kořínky, ve vodě nic, takže ty z vody taky půjdou do země. 
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 24.3.2018
Pokud chcete test na klopyralid, tak sója pěstovaná po ošetřeném obilí nevyklíčí a reaguje stejně i na hnůj z ošetřené slámy. Mám substrát z Agro, tak mne zdejší informace neudělaly radost.Jdu namočit soju. Glyfosát se rozkládá velmi rychle,... celý příspěvek >
Kolik kusů, 22.3.2018
Patrně jste se přehlédl, je to 750 m², to je třináctina hektaru.
Hnojení paprik a rajčat při výsadbě, 20.3.2018
To by mohla být houbová choroba. Příště zeminu pro přesazování propařte v troubě, dají se koupit i propařené substráty, nebo ošetřené "chytrou houbou" označené jako supresivní. Přeji velkou úrodu.
Hnojení paprik a rajčat při výsadbě, 18.3.2018
Jak nerostlo, jak se to projevovalo? Substráty pro výsevy a množení jsou spíše chudé živinami, nezasolené a důležité je bez plísní a škůdců. Propařoval jste tu starou zem? Použil jste Previcur? Zaléváte měkkou vodou, když chcete zem používat... celý příspěvek >
Sazenice okurek jdou již teď do květu, 16.3.2018
A kde je máte? Jak jsou velké? Když se za první republiky pěstovaly ve sklenících, tak se v zimě musely opylovat. Takže jestli mají sílu a vy prostor pro pěstování, vzhůru do toho.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika