Příspěvky uživatele - 56.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Airlayerying, 10.12.2017
ÁÁÁááááá přátelé tak už jsem myslel, že se na vzdušné hřížení nechytí a teď po delší době koukám, že je hned několik odezev. Moc za ně děkuji. Tento rok určitě vyzkouším. Ano pěkný postup jsem zrovna viděl na pomerančovníku. Někteří dávají jen... celý příspěvek >
Harbrite vs. Harbinger - odolnost?, 10.12.2017 Obsahuje fotku
Ano těch faktorů je až příliš mnoho. Zbytečné se starat dopředu. Čím víc se starám, tím víc pak mrzí neúspěch. Snad se počasí v tomto roce vyblbo dost a příští rok bude podařený a snad zatím malé stromky před případnými "krátkými" jarními mrazíky... celý příspěvek >
Harbrite vs. Harbinger - odolnost?, 10.12.2017
No to na ireceptáři moc nedořešili, když se v textu baví jen o dvou typech květů a do popisku dají "růžovité" bez předchozího vysvětlení... ale tak to je, když se text jen kopíruje odjinud. Aprop. děkuji za osvětlení "růžovitých" květů. Až s Vašemi... celý příspěvek >
Harbrite vs. Harbinger - odolnost?, 9.12.2017
Dobrý den, FM3, Primissimu Delbard a RH bych chtěl doplnit ještě jednou odrůdou. Kdysi jsem měl vybrán Harbrite, ale teď nevím, zda-li jsem si ho nepopletl s Harbingerem, protože se mi jedná hlavně o odolnost květů v mrazu a jak teď pročítám,... celý příspěvek >
Roubování na kořen, 22.11.2017
1) Na videu jsem viděl Turka roubovat >>šílenými<< způsoby. Např. 1m od kmene odkopal tenký kořen, odsekl od stromu a ponechaný v zemi narouboval. Nemá s tím někdo zkušenost, nezkoušel někdo? 2) Tento rok jsem odebíral myrobalánové... celý příspěvek >
Hrušeň mi letos už podruhé kvete, 21.11.2017
Troufám si nesouhlasiti... Reflorescence chápu jako podzimní výkvět pupenů (za teplého počasí), které mají vykvést až na jaře. Ale toto... když se kvete po úplném odkvětu kde se květní očka ještě nemohla stihnout vytvořit natož na letošním... celý příspěvek >
Kůrovec na meruňce a jabloni?, 20.11.2017
Souhlasím :-D u mě tento rok exemplární příklad. Slivoň jsem hluboce zřezal, očistil mech a borku... a narouboval za kůru. Část roubů se chytla, ale řekl bych, že nedostačně táhly mízu a po čase se objevily dírky. Tehdy jsem to študoval a použil 2-3x... celý příspěvek >
Kdy sundat "krycí sáčky" z roubů?, 31.5.2017
45% roubů z ledničky slivoně, ryngle koncem března KOPULACE 45% roubů z ledničky slivoň+jabloň koncem dubna ZA KŮRU 10% roubů ořezy od sestry z nově zasazených narašených stromků opět kopulace asijská slivoň KOMETA a jabloně můj první pokus... celý příspěvek >
Kdy sundat "krycí sáčky" z roubů?, 30.5.2017
JOJO tak jsem to dělal minulý rok u žlutého špendlíku, ale taková piplačka, nové přírustky opatrně vystrčit ze sáčku, trochu si přischnou, ale nakonec rostou... fakt jsem to vyloženě vypiplal. Pochybuji, že se s tím někdo tak smolí jako já! Dělám to... celý příspěvek >
Kdy sundat "krycí sáčky" z roubů?, 30.5.2017
Jak jsem psal, měl jsem hodně extra roubu odebraných včas, ale roubobal jsem cca 24. 3. Jedu podle časového plánu Zahrádkář Jerome, ale asi to fakt bude chtít roubovat dřív. Chtěl jsem naroubovat a ať se rouby hned rozjíždějí a nejsou moc dlouho na... celý příspěvek >
Kdy sundat "krycí sáčky" z roubů?, 30.5.2017
Ne myslím, že pozdě nebylo. Rouby uložené v ledničče též byly ok. 100% pěkně vypučilo na malé lístečky, pak byl sníh a hotovo. JOJO vzpoměl jsem si na Vás jak jste to někdy o tom starém ovocnáři psal, i kvuli toho jsem to v tom lednu zkoušel. Asi na... celý příspěvek >
Kdy sundat "krycí sáčky" z roubů?, 29.5.2017
Po nevydařeném jaře, kdy jsem "kopulací" narouboval desítky odrůd a všechny pěkně vyrašily, aby pak uschly. Nevím zda za to mohou pozdní mrazy? I s pomocí kleští rouby seděly na výbornou vypučily a prd. Některé se sáčkem jiné bez, výsledek vždy... celý příspěvek >
Rozkvétání 2017 M+B, 5.4.2017 Obsahuje fotku
I já se připojuji, 4.4. Slezsko, Zaolší, 390 m.n.m... můj první příspěvek na tomto fóru, tak snad jsem to neposlal někam do p... pryč :-D P.S.: Broskvoň RH a Favoritta zasazené letos začínají nakvétat, nádherná sytě růžová barva. Primissima ja po... celý příspěvek >
Rozmnožování muchovníků, 21.11.2016
Ba naopak, odlomenou letní větvičku jsem nastříhal na 10 cm kousky a bez stimulátoru na čuníka zastrčil do země (sprostá louka) a přikryl 3l sklenicí a jedou všechny... až mi to přišlo trochu plevelné :-D
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika