Příspěvky uživatele - 205.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Marhula na susenie a zavaranie, 29.6.2017
Som skepticky. Doma susim 2-fazovo - kym je v ovoci volna voda, tak nastavim na susicke teplotu vzduchu 60°C aj viac, ovocie sa odparom chladi a jeho teplota nepresiahne 40-45°C. Ked sa volna voda odpari a zostane uz len viazana, ochladenie odparom... celý příspěvek >
TopTaste shodila všechny listy, 28.6.2017
pretoze je to extremne slabo rastuci podpnik, ktory ma velmi plytku korenovu sustavu. Tym padom je silne nachylny na preschnutie aj nedostatok zivin (ked si ich z toho maleho objemu vycerpa). Vhodne je to tak akurat pre velkopestovatelov, ktori maju... celý příspěvek >
TopTaste shodila všechny listy, 28.6.2017
Pokial v blizkej dobe neplanujete zabezpecit moznost pravidlenej a vydatnej zavlahy, tak sa s tym stromcekom radsej rozlucte a na jesen si TopTaste zasadte na myrobalane. Wangenheim do vasich sucasnych podmienok je absolutne nevhodny.
Kernechter vom vorgebirge, 22.6.2017
Preco sa vsetci tvaria, ze spravat sa setrne k prirode aj samemu sebe znamena automaticky neaplikovat postreky? (schvalne nepisem ekologicky, lebo to slovo pre mna nadobudlo kvoli kadejakym nezmyselnym eko-dotaciam a nariadeniam skor pejorativny... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 16.6.2017
Ze maju najskorsie odrody mensie plody s tym ratam. Ale nie az takto male. Navyse ak ich je na stredne velkom strome len 20... Taka Veselka je tiez skora marhula a aj ked je plne obsypana (v nezavlazovanom sade nedaleko, podpnik marhulovy semenac)... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 15.6.2017
P. Petr, mohol by som Vas poprosit o informaciu aku zhruba velkost maju u Vas plody Leskory? U mna jarne mrazy prezilo asi 20 plodov na 4-rocnom strome stepenom na myrobalane. Prve dva roky som kvety odstranoval, minuly rok to za mna spravil jarny... celý příspěvek >
Je toto žloutenka peckovin ESFY?, 14.6.2017
Tak to sa teda zacinam bat aj ja. Na stav Ohenry z Kohaplantu povodom z Grecka som tu nadaval niekedy v aprili. Medzitym sa prebrala a ma asi 6 vyhonov, ale fakt mi to za to nestoji, aby mi doniesla nejaku pliagu. Asi ju dam radsej otestovat. Ako to... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 10.6.2017
Eszter som sadil aj tomu znamemu, co sa nestara velmi o Vostorg a ani tam ziadny problem s chorobami nie je. Ma to sice vo dvore, ale najblizsia stavba tak 4m, prsi na nu normalne. Javi sa tam v porovnani s Vostorgom vitalnejsie aj odolnejsie. U mna... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 9.6.2017
Pokial sa Jupiterom mysli Rhea, tak ta je co sa tyka odolnosti perenospore u mna z europskych odrod natolko odolna, ze bez postrekov a bez vaznejsich nasledkov na dreve prezil niekolko rokov. Horsie je to s urodou, bobule vzdy popraskaju a zhniju.... celý příspěvek >
Zatravňovací panely, 26.5.2017
A ten strk je prave ten vas problem. Aj keby tam tvarnice neboli, tak sa tam trave nebude darit, kapilaritou si trava ziadnu vodu z vacsich hlbok neziska. Dostupna je iba voda v tom malom kusku pody medzi tvarnicami, ktorej zaosba, ako vidite je... celý příspěvek >
Lze ekologicky zlikvidovat Pýr plazivý?, 26.5.2017
Presne ako pise Bred_ik, zasvinil Ste si to tam chemiou uplne zbytocne, stacilo si precitat navod na pouzitie,...Nehovoriac o zbytocne stravenom case a minutych peniazoch. No co uz. Taka je dnes doba - najpr konam, az potom premyslam. V... celý příspěvek >
Pampelišky - nová hrozba?, 25.5.2017
ja som na zahrade s nou tiez dlho bojoval. Niezeby mi az tak vadila ta zlta primes v travniku v zahrade, ktory plni takmer vyhradne len funkcny ciel, nie esteticky. Ale lietali z toho potom semienka po celej zahrade. Tam kde sa na jesen kope nema... celý příspěvek >
Prebierka plodov broskyn, 18.5.2017
kvoli napichnutiu konca letorastu odstranenie celeho letorastu???
Prebierka plodov broskyn, 18.5.2017
Odporucam sa riadit radsej amet-om. Proti obalovacovi (vychodnemu) ked tak pouzijem biobit/spintor, ale to az neskor, a nie kvoli poskodeniu plodov. Navrtava totiz konce letorastov, dochadza potom k ich vetveniu. Tiez ale zavisi od situacie, niekedy... celý příspěvek >
Vychovny rez ceresne Burlat, 16.5.2017
Ake mate skusenosti s obrastanim/tvorbou novych vyhonov na Burlate? Mam ju 2-rocnu na vtacnici. Prvy rok zapestovana korunka vo vyske cca 150cm, s tym, ze vyrasili okrem terminalnelneho letorastu len dalsie 4 v oblasti do 20cm pod terminalom(tj.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika