Příspěvky uživatele - 15.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moj sklenik z CD profilov, 1.10.2015 Obsahuje fotku
Prace pokracuju dalej...
Moj sklenik z CD profilov, 15.9.2015
No urcite musim pouzit automaticke otvarace, kedze niekedy nie som par dni doma a vetrat sa musi. Ale nemam zatial jasno, kde urobim okna na vetranie, aby ich pripadna vichrica alebo burka hned neodtrhla prec...
Moj sklenik z CD profilov, 15.9.2015 Obsahuje fotku
Tak som sa aj ja pustil do stavby skleniku. Precital som nielko diskusii a vyhodnotil som, ze sadrokartonove CD profily by mohli byt celkom vhodne. Je to fakt, ze sa s nimi pracuje velmi dobre. Nie som az taky zrucny kutil, nemam zvaracku, tak... celý příspěvek >
Housenky v plodech rajčete, 14.9.2015
Potvrdzujem. Tiez mame tento rok prvykrat cervive rajciny a tiez ma to sokovalo. Doteraz som si myslel, ze hmyzu rajciny nechutia. A ze rajciny maju skodcu iba vo forme plesni a bakterii. Ale doba sa asi meni. Lokalita blizko Bratislavy.
Co Vaše réva 2015?, 26.7.2015
Ake mate skusenosti s preobrazenim? Mate ho len v skleniku, ci aj vonku? Ake je chutovo? A co rodivost a odolnost na choroby?
Vinic ako zivy plot, 9.7.2015 Obsahuje fotku
Tak vinic velmi pekne rastie. Vsetky tri odrody sa asi dobre zakorenili a prezili aj teploty 37C co sme tu mali. Najrychlejsie sa taha odroda Nizina (vpravo), Monarch (vlavo) ide trochu pomalsie, Preobrazenie v strede taha dva silne vyhony a je... celý příspěvek >
Paprika špičkou nahoru, 30.6.2015
Myslim, ze anka mi rastla takto nahor. Ale nebola moc chutna a odolna, viac som ju uz nesadil.
Vinic ako zivy plot, 8.6.2015 Obsahuje fotku
Zatial som to teda umiestnil jednoducho, na kraje a do stredu. Uvidim co urobi a ak sa mi podari zohnat sadenice nejakych kvalitnych odrod, najlepsie bezsemennych, tak ich tam zasadim medzi tieto tri kusy. Rozhodnutie ako to nakoniec tvarovat si... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 26.5.2015 Obsahuje fotku
Tak uroda sa uz pomaly blizi. Skoda, ze to pocasie sa zhorsilo. Ak by zostalo teplo ako bolo, uz sme mohli zberat vlastne rajciny.
Rajčata pro sezónu 2015, 17.5.2015 Obsahuje fotku
Tak ja som vcera uz musel rozobrat parenisko, pretoze rajciny boli uz tak velke, ze sa im lamali vrcholky. Tak snad uz pri Bratislave mrazy nebudu :-)))
Rajčata - kroucení výhonů, 2.5.2015
Podla mojich skusenosti je lepsie vrchol odstranit, ovela rychlejsie potom vyhodi novy vrchol. Pokial to nechate tak, rastlina sa moze aj mesiac spamatavat, kym nasadi energiu do inej casti a poskodeny vrchol odumrie. Samozrejme su to len moje... celý příspěvek >
Rajčata - kroucení výhonů, 1.5.2015
Ja som sadil rajciny do substratu z baumaxu a komplet vsetky sa mi zacali krutit na vrchole. Niektore som presadil potom do kvetinacov s hlinou zo zahrady a zda sa, ze sa ich stav zlepsuje. Vyhadzuju druhy vrchol, ktory je zdravsi. Ten prvy vrchol... celý příspěvek >
Poradte ako strihat a tvarovat slivku Victoria, 18.4.2015
Takze tuto slivku som asi prilis zostrihal. Tento rok nedala ani jeden kvet. Listov nahodila vela a dala sa do rychleho rastu. Asi ju uz nebudem zastavovat a strihat a som zvedavy co urobi dalsi rok...
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 11.4.2015
Ano. Presne toto vreco substratu som kupil tento rok v baumaxe a rajciny mi postupne kapu. Vrcholky sa zakrutia a zakrpateju. Rast sa celkom zastavil.
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 11.4.2015
Potvrdzujem. Tento rok som kupil ten isty substrat z baumaxu a po mesiaci sa mi rovnako zacali krutit priesady rajcin. Vyhnite sa tomuto substratu, je lacny, ale na priesady uplne nevhodny.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika