Příspěvky uživatele - 19.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Dolmar zhasíná, 10.10.2014
Zdravím  ,prosím o radu.Po nastartování sekačky Dolmar, tato okamžitě zhasne i přes nekolikáté napumpování  ,nevíte  ,kde hledat závadu?Dík.
Vari global řinčí při rozjezdu, 4.10.2014
Mám Vari  s hondou už 14 let, za tu dobu jednou  obložení na spojce a zrovna dneska  po orbě  praskla jedna  z těch  dvou spojkových pružin a to dostává  do těla  každý rok  na velké zahradě, tak celkem... celý příspěvek >
Křovinořez stihl fs 130, 8.8.2014
Tak křovák je doma  .Závada,  karburátor, nutno dodat  ,že autorizovaný  servis    u kterého sem  to řešil  se k tomu postavil čelem.Naůčtoval si jen materiál   a cenu za práci práci, si strhnul... celý příspěvek >
Křovinořez stihl fs 130, 8.8.2014
Mám ho již  pátý rok..
Křovinořez stihl fs 130, 2.8.2014
Prosím o radu. Pokaždé delší odstávce nemůžu napumpovat   tím průhledným  "primerem"(?)  benzín a  křovinořez nelze  nastartovat.Zdá se  mi  ,že při  stlačování to  jakoby  "frká"  vzduch... celý příspěvek >
Ohnuta hridel na sekacce po narazu do zarostleho zeleza, 13.6.2014
Kliku ze   sekačky dolmar  ,  mi vyrovnal kovář na kovadlině    za lampu  bílého:-)Sekačka jede.
Substrát z Uni hobby, 9.6.2014
Koupila jsem v březnu 5 ks 80 l zahradnického substrátu v Uni hobby. Už při výsadbě a přesazování mnoha rostli se mi zdál nějaký velmi lehký jako rašelina, ale říkala jsem si, že uvidíme. No a veškeré zasazené a přesazené rostliny žloutly, živořily i... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 31.5.2014
Máte za sbvé peníze kvalitní věci?  Upřímně se divím:-))
Zvadnuti kvetaku, 13.5.2014 Obsahuje fotku
Zvadnuti kvetaku, 13.5.2014 Obsahuje fotku
Dobry den, kvetak pestuju poprve, vlastne jako vsechnu zeleninu. Doted se mu vedlo vyborne, ale posledni 3 dny je pulka z kvetaku zvadla.. Nevite cim by to mohlo byt? Myslite ze to muze zpusobit nadmira vody, ktera je ted diky srazkam cely tyden? ... celý příspěvek >
Jahoda uvadla, 7.5.2014 Obsahuje fotku
Dobry vecer, jahoda je vyrypnuta a prikladam rez krckem.. Myslite te je to hniloba?
Zapraveni pisku do zeminy, 5.5.2014
Vidim, ze jsem rozproudila paradni debatu.. Jsem rada ze to vsechno takhle popisujete, velice rada se priucim :).. Jinak 2 tuny nam tu jeste nelezi, nejdriv sme potrebovali poradit az pak budeme porizovat :).. Zatim to vypada, ze budeme kupovat bily... celý příspěvek >
Zapraveni pisku do zeminy, 4.5.2014
dekuji vsem za velice cenne rady :).. skutecne jsme zapomela napsat kvuli cemu je pisek potreba, tedy jedna se nam o zakladani travniku... v casti kde mame uzitkovu zahradku sme vsechno sadili do zahradnickeho substratu a zatim se to jevi... celý příspěvek >
Zapraveni pisku do zeminy, 3.5.2014
Dobry den, mam mozna hloupy dotaz, ale potreboala bych vedet jak zapravit pisek do zeminy. Budeme objednavat pisek na nas pozemek 250m2. Prvni muj dotaz je jestli 2 tony pisku busou stacit? Puda je spis jilovita nez smisena.. A druhy muj dotak je jak... celý příspěvek >
Zvadnuti maliniku, 27.4.2014 Obsahuje fotku
Dobry den jsem zahradnice zacatecnice.. Minuly tyden jsem vysadila zlute maliny ve vzdalenosti 50cm od sebe.. Prvni dny bylo vsechno v poradku, ale ted zacina malinik vadnout. Muze to byt zpusobeno presazenim nebo jsem neco udelala spatne? Hnojila... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika