Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2014, 12.12.2013
... a Bosque Blue Tomato nebylo ani modré ale hnusně načervenalé, to jsem ani do huby nevzal.
Rajčata pro sezónu 2014, 12.12.2013
Indigo Rose - hnusnější rajče jsem ještě neochutnal, a nepomohlo ani když dozrálo uvnitř do červena, o době zrání ani nemluvě. 
Rajčata pro sezónu 2014, 10.12.2013
Když o ní není nic na diskuzi tak hledejte na Internetu.
Co vaše réva? (2013), 6.12.2013
Pod Pálavou u Pavlova jsem dnes viděl ostřihaný vinohrad!!!
Réva do skleníku řez vertiko, 6.12.2013 Obsahuje fotku
Máte někdo ve skleníku odrůdu Regina (Afuz-ali)? Já ji mám tady na jihu JM venku a moc se mi líbí, rodí ale její jižní původ se letos s krátkým létem moc nevyrovnal. Zvažuji co do skleníku a právě Regina oproti např. Matilde neroste tak bujně,... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 26.11.2013
Již tu něco podobného bylo a líbí se mi to. Jen nedokážu posoudit jak by to šlo v těžké a mokré zemině. Tady ještě jiná varianta.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 26.11.2013 Obsahuje fotku
Kdepak, něco podobného jak na snímku, jen teď nevím kolik to má zubů. Používaly se při ručním čištění štěrkového lože na železnici, když do nich klepnete tak krásně zvoní, staré jsou min. 30 let.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 26.11.2013 Obsahuje fotku
Tak jako existuje spousta typů sekyrek se specifickým určením, tak se vždy najde nějaká jedna se kterou se dá štípat dříví, zatlouct hřebík nebo vyklátit stromek. Není na to sice přímo určena ale jde to. Stejně tak vidím ten prohlý lopatorýč od... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 25.11.2013
Naprostý souhlas s panem PP.
Pokojova rajcatka, 13.11.2013
Semena odrůd malých keříčkových balkonových rajčat Venus nebo Vilma jsou běžně v prodeji. Rajče však potřebuje světlo a to mu bohužel v této době schází. Můžete ho přisvětlit, ale světlo musím mít patřičné spektrum aby rostlině vyhovovalo. V žádném... celý příspěvek >
Burčák z vína - jak na to?, 25.10.2013
Jenže podle datumů to dělal před pěti dny, a to je dost krátká doba.
Sklizeň révy 2013, 24.10.2013
Zdravíčko Paľo, já měl spíše na mysli odrůdové víno specielně vyrobené pro ty turisty, my jí tady říkáme "Pro Pražáky", jim chutná sladké hodně a myslí si že čím více jich pak bolí hlava tím lépe. Je dobré zajít si do sklípku na pohárek, ale... celý příspěvek >
Sklizeň révy 2013, 24.10.2013
Jinak k těm Vašim odrůdám. Byli jsme letos už asi po sedmé na otevřených skklepích v Mikulčicích. Musím Vám povědět, že po prvních 5 sklepích jsem měl pocit, jako když vyjdu z dobře zavedený cukrárny. Všechny vzorky byly nějaký výběry. To je... celý příspěvek >
Sviluška - neviditelná pohroma, 21.10.2013
Chemtura je uvedena jako registrant tohoto přípravku. Je zajímavé, že když jsem zadal na jejich stránkách jeho název nebo účinné složky tak mi to nic nenašlo.  Jen srovnávám a spíše bych se nedivil kdyby to bylo s registrací obráceně.
Sviluška - neviditelná pohroma, 21.10.2013
Takže jinak, na výše uvedené stránce Chemtury není uveden na zeleninu ale jen na okrasné rostliny.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika