Příspěvky uživatele - 138.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2015, 12.7.2015
co se dá dělat, já mívám vždy rajčata pozdě, taky pěstuju pozdní odrůdy, ale letos mi to přijde ještě o cosi opožděnější.Pokud bude plísen smůla, když nebude, rajčata nám určitě stačit budou, ale napřesrok asi přehodnotím skladbu odrůd hlavně... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 12.7.2015 Obsahuje fotku
tak já posílám taky fotku-no, spíš by asi měla přijít do rubriky Papriky, nebot s těmi rajčaty to mám jakési špatné.Na fotce tři první rajčátka koktejlové bezejmené/ z koupeného rajčete/.Jinak ta veliká paprika je Pimiento Najerano Rojo, a ty... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 10.7.2015
taky to mívám a na srdčitých rajčatech zase z boku...
Rajčata pro sezónu 2015, 10.7.2015
no já to též nevidím na žádný hit, ve foliáku mám na každé rostlině malá rajčata spíš menší počet, pravidelně spodní vijany opadené a nebo neoplozené, je to ovšem i tak jediná záruka že budu mít aspon něco.Venku vypadají lépe jen Start, Zlatava by´t... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 7.7.2015
ano, tyto rajčata mají k tomu sklony -často reagují i na změny vlhkosti noc-den.Pěstuju z 8O% bifteky a nejlíp je jim ve foliáku, ale mám je i venku.
Cuketa, kdy sklízet?, 20.6.2015
je to tak, nejlepší sou mladé /tak 20cm/,já to nemám podle velikosti ale dělám zkoušku-zkusím zarýt nehet, když je to jak do másla, tak je použiju opečené, když už to trošku skřípne tak na nákyp, buchtu,smažené kolečka.Ty přerostené, to se taky někdy... celý příspěvek >
Kroucení listů a světle zelené skvrny na listech rajčat, 6.6.2015
Naši sousedi loni stříkali trávu pod plotem a zničili mi řádek rajčat umístěných v nádobách okolo plotu.Nesetříkali přímo na rajčata, ale asi i jemné výpary měly na rostliny vliv.Rostliny byly uplně zdeformované.   Kateřina
Rajčata pro sezónu 2015, 14.5.2015
Tak přátelé, jak to vidíte s těmi mrazíky-u nás  /Kroměříž/ na víkend i pondělí už ty teploty hlásí jinak/ noc 7-8st/.Tak asi to o víkendu risknu/
Kvalitné osivo, 10.5.2015
Též jde o to, že spousta rostlin je cizosprašných, takže to nejde jen tak si nasbírat nějaká semena.Musí se květenství chránit před nežádoucím opylením.V lepším případě pokud tak neučiníte můžete získat křížence jiných vlastností, než u původní... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 10.5.2015
já mám rajčata ještě doma a ve foliáku v kelímcích/ krom těch co sem už osazela ve foliovnících koncem dubna/,letos ta moje přísada rajčat slabota, z toho bytu to nestojí za nic, tak ty horší sou v bedně v kelímcích u dveří foliáku a už se zlepšily.K... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 10.5.2015
jo bylo to 2012 já zas běhala s plachtou na auto a zakrývala moře okurek a cuket, bylo mínus 4...naštěstí rajčata z časových důvodů byla ještě doma a papriky ten rok sme nepěstovali.Ale namrzly třešně, opadl rybíz...
Rajčata pro sezónu 2015, 8.5.2015
no já to risknu, za posledních 13 let byly u nás zmrzlí jen 2x
Rajčata pro sezónu 2015, 8.5.2015
taky už postupně vysazuju
Cukety, 5.5.2015
nechte je ve skleníku, rychle porostou a budou pevné, z bytu je přísada tykvovitých ohavná.Vytažená, křehká a slabá.Mám to také ve foliáku, sela sem minulý týden.
Rajčata pro sezónu 2015, 5.5.2015
Dřív sem takto pěstovala rajčata běžně-hromadné výsevy / od 3-5 odrůd/.A pak oddělila od sebe, vybrala ty nejlepší a hotovo-kupodivu rajčat sme měli vždy až až.Určité zpoždění tam ale jistě být může.Znám ovšem lidi kteří to tak dělají pořád a sou tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika